Уряд вирішив продовжити карантин у навчальних закладах по всій країні до 24 квітня 2020 року. Це запропонував сьогодні на засіданні Уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль. 

Карантин прийняли з можливістю продовжити. Але якщо ситуацію з поширенням хвороби подолають раніше, Уряд окремим рішенням може припинити карантин раніше.

Таким чином, усі заклади освіти, незалежно від форми власності та сфери управління, мають продовжити карантинні заходи, — повідомляють у Міністерстві освіти і науки України.

«Наразі терміни карантину можуть знову змінитися залежно від епідеміологічної ситуації в Україні. Цьогорічне ЗНО потрібно буде переносити на пізніші дати. Однак воно обов’язково відбудеться. Це також змінить терміни проведення вступної кампанії. Наразі ми маємо кілька можливих сценаріїв розвитку подій. Сподіваюся, що до кінця цього тижня вже зможемо представити їх суспільству з чітким таймінгом», — зазначив заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний.

Також передбачаються зміни в проведенні пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Детальнішу інформацію про це оприлюднять на сайті МОН завтра, 26 березня 2020 року.

Нагадуємо, що з 12 березня 2020 року рішенням Уряду в Україні запровадили карантин для всіх закладів освіти. МОН надало роз’яснення, що на цей час педагоги максимально мають бути переведені на роботу в гнучкому та дистанційному режимі. При цьому навіть за працівниками, які фактично не виходять на роботу, за законом зберігається середня заробітна плата.

Фото: Анна Швець, pexels.com

Поділитися цією статтею
Автор: