Учасники дізнаються, як надихнути учнів працювати в групах та використовувати знання з інших предметів, проводити захопливі онлайн-уроки та використовувати мистецтво для роботи із психологічними травмами.
Конкурс відкритий для вчителів музики, образотворчого мистецтва, художньої культури, драматургії, трудового навчання та інших мистецьких предметів; керівників позашкільких мистецьких гуртків та методистів. Відібрані учасники зможуть взяти участь у дев’ятиденній онлайн-лабораторії, яка відбудеться у вересні. Для того щоб усі могли вільно спілкуватися із закордонними експертами, організатори запрошують перекладачів.
Що отримають учасники?
– 15 лекцій про зміни у викладанні мистецьких предметів у межах НУШ, інтегроване та проєктне навчання, змішане і дистанційне навчання та основи арттерапії;
– 5 особистих менторських сесій із грантовими експертами, а також розробниками методологій, професорами та викладачами з ЄС, Великої Британії та України;
– готову проєктну пропозицію, як покращити свій освітній заклад, складену під наглядом грантових спеціалістів;
– нетворкінг із вмотивованими колегами з інших регіонів України;
– шанс отримати до 400 євро на професійний розвиток.
Як подати заявку?
- Заповніть форму на онлайн-платформі.
- Додайте контакти двох людей, які можуть дати вам рекомендацію, та скан першої сторінки паспорта.
Кінцевий термін подання заявки — 16 травня, 15:00.
Детальніше про лабораторію дізнавайтесь на сайті House of Europe.