Категорія «Вибір серцем» покликана розповісти про вчителів, які попри все навчають дітей у медичних закладах. Цьогоріч нею відзначили Катерину Якушевську, логопеда дитсадка № 103 та шпиталю в Миколаєві.

Садок, де працювала Катерина, було зруйновано ворожою ракетою. А сама освітянка пішла працювати за сумісництвом у лікарню логопедом і допомагає військовим відновлювати мовлення та пам’ять.

— Коли мене запросили працювати в реабілітаційному відділенні міської лікарні, я не вагаючись погодилася. Було страшно, бо місто обстрілювали цілодобово, і лікарню в тому числі. Але було дуже сильне бажання приносити користь, допомагати людям, розповідає Катерина Якушевська.

Попри все Катерина вірить: після відбудови приміщення ЗДО зможе повернутися на повний робочий день і допомагати дітям. За щирий підхід до малечі до освітянки й досі звертаються батьки її випускників.

Через особисті обставини Катерина не змогла відвідати церемонію нагородження. Тому нагороду їй в Миколаєві особисто вручила телеведуча «1+1 Україна», незмінна кураторка Global Teacher Prize Ukraine, а також засновниця цієї номінації Наталія Мосейчук.

Спасибі вам величезне за те, що ви робите, за те, що ви знайшли себе, за те, що у вас з’явилися дорослі учні, і ви їм приділяєте багато уваги,подякувала телеведуча освітянці.

Global Teacher Prize Ukraine — щорічна національна премія для вчителів — агентів освітніх змін, що проводиться з 2017 року в Україні. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні.

Цьогоріч Global Teacher Prize Ukraine зібрала понад пів тисячі історій вчителів з усієї України. Вже другий рік головна мета премії під час повномасштабної війни — розповідати історії вчителів, щоб у такий спосіб подякувати їм і відзначити важливість їхньої праці. А 7 жовтня на церемонії організатор премії — громадська спілка «Освіторія» — показав історії, які уособлюють українське вчительство воєнного часу.

Поділитися цією статтею