ГС «Освіторія» з 19 грудня стала учасником міжнародної ініціативи «Глобальний договір ООН» задля сприяння доступності освіти. Це фактично означає, що організація зможе залучити приватний сектор до розробки освітніх проектів.
«Глобальний договір ООН» — міжнародна ініціатива, яка допомагає встановити зв’язок між неурядовими організаціями та соціально відповідальними компаніями з метою забезпечення прав людини.
Анна Сидорук, керівник напрямку доступу до освіти ГС «Освіторія»:
![Новини: «Освіторія» стала учасником міжнародної ініціативи ООН quotation-39628_960_720](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2017/12/quotation-39628_960_720.png)
United Nations Global Compact — це прекрасна ініціатива ООН, що об’єднує неприбуткові громадські організації і бізнес з понад 140 країн світу заради сприяння соціальній відповідальності та забезпечення прав людини. «Освіторія» долучилася до цієї програми, адже одним з напрямків нашої роботи є надання доступу до якісної освіти. Ми переконані, що право на освіту не залежить від соціального статусу чи місця проживання. Завдяки участі в United Nations Global Compact ми зможемо залучити ще більше українських та міжнародних партнерів до своїх освітніх проектів.