Стартувала підготовка до ЗНО на онлайн-платформі iLearn.

Це інноваційна платформа з безкоштовними онлайн-курсами та вебінарами для підготовки до фінального тестування. Під час реєстрації ви створюєте свого гейміфікованого героя і можете отримувати електронні монети ВЧИБАКСИ за проходження тестів, завдань та вебінарів.

З понеділка по четвер учні старших класів відвідують вебінари з найкращими викладачами всеукраїнського рівня.

Розклад занять:

  • Понеділок – Історія України від Світлани Потапенко (викладачка історії, авторка численних досліджень про козаків та Слобідську Україну)
  • Вівторок – Математика від Вікторії Гайдар (дослідниця Data science, засновниця інноваційного проекту з робототехніки UA-Robotics)
  • Середа – Англійська мова від Катерини Подсєвак (співавторка посібників з англійської мови для студентів вищих навчальних закладів)
  • Четвер – Українська мова та література від Ірини Ярошевич (кандидатка філологічних наук та доцентка кафедри бізнес-лінгвістики КНЕУ)

Вебінари безкоштовні для всіх зареєстрованих користувачів. Протягом заняття можна миттєво ставити запитання викладачу в коментарях, спілкуватися з однолітками та опановувати найскладніші теми ЗНО.

За два тижні після запуску вебінарів понад 400 учнів вже пройшли реєстрацію і почали «прокачувати» свого гейміфікованого героя. Під час реєстрації ви можете обрати анімованого чоловічка, якого можна прокачувати, витрачаючи віртуальні монети ВЧИБАКСИ. Нагадаємо, заробити їх можна за відвідування вебінарів та вирішення тестів.

Підготуватися до ЗНО цікаво, безкоштовно та в компанії друзів можна на платформі iLearn.

Долучайтеся зараз!

Поділитися цією статтею
Автор: