Протягом трьох місяців в ЕРАМ University розказуватимуть школярам про сучасні ІТ-професії та технології, а також про те, як влаштована сфера інформаційних технологій.

Навчання на Pre-Junior Program безкоштовне, але потрапити зможуть не всі. Від кандидатів чекають зацікавленості та певного рівня підготовки, адже передбачене також вивчення основ програмування, веб-розробки та хмарних сервісів. Для короткого ознайомлення зі світом ІТ-професій перед програмою пропонують відвідати вебінар ЕРАМ ІТ Day для школярів 25 листопада.

За статистикою значна кількість студентів на середині навчання в університеті не уявляє себе в професії, отже велика частина школярів обирають професію неусвідомлено. Pre-Junior Program має на меті допомогти старшокласникам сформувати уявлення про сучасну ІТ-галузь, професії та побачити роботу ІТ-компанії зсередини. Це допоможе уникнути подальших розчарувань через викривлені уявлення про специфіку і вимоги індустрії. Результати пілотного проєкту, який навесні цього року зібрав кілька сотень зацікавлених школярів, довів важливість таких профорієнтаційних ініціатив.

Програма розроблена практиками з ЕРАМ спеціально для школярів, які цікавляться технологіями та хочуть отримати базові знання та навички в розробці програмного забезпечення.

«Попри популярність ІТ-спеціальностей серед абітурієнтів, розуміння, як влаштована галузь і яке місце я можу в ній зайняти, часто бракує. Ми пропонуємо учасникам Pre-Junior Program дізнатися про види компаній, ролі та методології, інструменти для роботи з кодом, а також спеціальний блок про гнучкі навички (soft-skills). Крім того, в них буде можливість пройти поглиблені заняття з напрямків Front-end, C#, а також хмарних технологій на вибір. Тому важливо, щоб кандидати в програму мали бажання і готовність поєднувати навчання з тренером і самонавчання. Після закінчення випускники програми отримають спеціальні сертифікати», — коментує Денис Гриньов, керівник навчальних програм ЕРАМ University.

Зареєструватися та отримати більше деталей про програму можна до 29 листопада. Початок навчання — 17 січня 2022 р. Програма проходитиме онлайн, тому приєднатися і отримати свій перший досвід від експертів ЕРАМ University зможуть учні з усіх куточків країни.

EPAM University в Україні реалізовує освітні програми за більш ніж 20 найпопулярнішими ІТ-напрямами. Серед них JAVA, FrontEnd, NET, Software Testing, Test Automation, Devops, Python, PHP, Android Development, iOS Development та ін. Щороку кілька тисяч випускників програм отримують можливість почати співпрацю з компанією ЕРАМ Україна.

В Україні ЕРАМ University співпрацює з понад 30 провідними вишами, серед них Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національний університет «Львівська політехніка», Національний університет ім. Тараса Шевченка, Харківський національний університет радіоелектроніки, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» та ін. Більше інформації про діяльність EPAM University можна знайти на сайті, Facebook-сторінці чи в Telegram-каналі.

Поділитися цією статтею