ЕРАМ допомагає українським університетам зберегти критично важливу інфраструктуру

Від початку війни фахівці компанії-лідера ІТ-галузі в Україні допомогли більш ніж десятку вищих навчальних закладів. Вони перенесли у хмарні сховища їхні сервери для віддаленого навчання та інші критичні елементи інфраструктури. Експерти ЕРАМ разом з партнерами з Amazon Web Services вже допомогли вишам у Харкові, Києві, Дніпрі та інших містах. Готові надати підтримку й іншим закладам у зонах активних бойових дій.

«Ми бачимо, яких нищівних ударів зазнають зараз навчальні заклади у Харкові, Києві, Сумах, Чернігові тощо. Саме тому вийшли на зв’язок з університетами у східних, центральних, південних та інших областях та запропонували допомогу. Наразі завдяки зусиллям фахівців ЕРАМ та наших партнерів із Amazon Web Services критично важлива інфраструктура п’ятнадцяти вишів паралельно розгорнута в хмарному сховищі AWS. Навіть якщо будівлі або серверні приміщення цих закладів постраждають або будуть знеструмлені через бойові дії, студенти зможуть продовжувати дистанційне навчання без перебоїв. Незважаючи на війну, майбутні фахівці повинні мати можливість навчатися», — розповідає Денис Гриньов, керівник освітніх програм ЕРАМ в Україні.

Ініціатива об’єднала понад 20 системних інженерів, менеджерів та інших експертів з харківського офісу ЕРАМ та Amazon Web Services. Всі вони знаходяться в безпеці та мають змогу робити те, що вміють найкраще. Фахівці вже допомогли ХНУРЕ, НАУ «ХАІ», НТУ «ХПІ», Національному Фармацевтичному Університету, ХНУ ім. В.Н. Каразіна, ХНЕУ ім. Семена Кузнеця, Київському Національному університету ім. Т.Г. Шевченка, Запорізькому національному університету, Дніпровській політехніці та іншим вишам.

Експерти співпрацюють не лише з профільними закладами, які мають договори з ЕРАМ, але й з тими, кому потрібна допомога у налагодженні процесу дистанційного навчання. У пріоритеті — університети в зонах активних бойових дій. Після міграції віртуальна інфраструктура вишів буде доступною з будь-якої точки світу.

Заявку про допомогу представники ВНЗ України можуть направляти на електронну пошту Denys_Grynov@epam.com.

Поділитися цією статтею