В Україні запрацювала система електронних класних журналів для шкіл Electronic Journal. Про її дослідну експлуатацію повідомили на сайті МОН.

Платформа забезпечує вчителів, батьків та учнів цілодобовим доступом до шкільних оцінок, статистики відвідуваності та інших ресурсів електронного класного журналу.

За допомогою платформи школи мають можливість створювати документи, зокрема класний журнал, лише в електронній формі.

Її використання вже затверджено законодавчо — підписано наказ МОН про запровадження в дослідну експлуатацію програмного модуля електронних щоденників та журналів закладів загальної середньої освіти.

Також користувачі отримають доступ до актуального переліку уроків в режимі онлайн з мобільних пристроїв або персонального комп’ютера. Розробники обіцяють, що сервіс буде адаптовано до роботи з будь-яких гаджетів.

Функціонал платформи дає змогу учням, учителям і батькам за допомогою зручного онлайн-інструменту мати постійний доступ до цифрового аналога звичайного щоденника.

Окрім того, платформа може збирати освітню статистику з використанням індивідуальних даних учнів та педагогічних працівників з їх подальшою деперсоналізацією.

Це державна розробка, над якою працювала команда Міністерства освіти і науки України. Е-журнал є однією з частин автоматизованого інформаційного комплексу освітнього менеджменту (АІКОМ), розробленого на базі Інституту освітньої аналітики.

Фото https://ua.depositphotos.com.

Поділитися цією статтею