Конкурс короткометражних фільмів, знятих дітьми, почав приймати заявки. До участі приймають стрічки, створені дітьми у віці від 7 до 14 років включно. Переможці отримають нагороди.
На конкурс можна подавати ігрові та анімаційні фільми тривалістю від 1 до 8 хвилин, без жанрових і тематичних обмежень. Для подання роботи потрібно завантажити готове відео на один з безплатних онлайн-сервісів і заповнити заявку на сайті, де також можна детальніше ознайомитися з правилами.
Приймання заявок відкрито з 3 грудня 2024 року до 4 травня (23:59 за Київським часом) 2025 року включно. Кожен учасник може подати на конкурс до 5 робіт. Фіналісти, обрані селективною комісією, будуть оголошені 13 травня 2025 року.
Добірку фільмів-фіналістів Дитячого кіноконкурсу покажуть глядачам 20-го Чілдрен Кінофесту.
Переможці конкурсу будуть оголошені 8 червня 2025 року під час Церемонії закриття фестивалю за участі юних творців фільмів. Автор найкращого українського дитячого фільму отримає почесний диплом і винагороду в розмірі 10 000 грн, приз глядацьких симпатій становитиме 7 000 грн, а творці найкращих дитячих ігрових та анімаційних фільмів у категоріях 7–10 та 11–14 років будуть нагороджені почесними дипломами й отримають по 5 000 грн.
Подати заявкуБезплатний застосунок із психологічної допомоги Melty, який виконуватиме функцію персонального психологічного асистента. З його допомогою користувачі зможуть визначити свій психоемоційний стан і докладніше дізнатися про прості й дієві методи самодопомоги.
Melty орієнтований на українців віком від 15 до 30 років, але функціонал застосунку буде цікавий і старшим користувачам.
Робота в застосунку відбувається в такий спосіб:
- користувач обирає тест або тему, яка його турбує, наприклад, симптоми ПТСР чи рівень стресостійкості;
- далі цифровий помічник запропонує пройти короткий тест і в доступній формі пояснить його результати. Наприклад, якщо тест показує наявність ознак депресії, Melty заспокоїть і пояснить, чому важливо звернутися до фахівця. Крім того, в застосунку можна знайти дієві методики самодопомоги й поради досвідчених психологів.
Додаток Melty містить:
- 11 стандартизованих психологічних тестів;
- 23 психологічні техніки — вправи на м’язову релаксацію, дихальні та когнітивні практики, самопрограмування;
- персоналізовані поради психолога (залежать від результатів тестувань);
- цікаві факти;
- можливість записатися на онлайн-консультацію з фахівцем або зустріч в одному з центрів «Я-Маріуполь».
Весь контент додатка підготували психологи-практики згідно з міжнародними та українськими стандартами. Для більшої персоналізації контент адаптували під різні вікові групи з урахуванням реалій українського суспільства під час війни.
Завантажити застосунокМОН і Skills4Recovery презентували платформу «Освіта для ветеранів», де можна знайти можливості для навчання та перекваліфікації ветеранів. Сервіс розробило Міністерство освіти і науки України за підтримки німецької програми Skills4Recovery. На цій онлайн-платформі є повна інформацію про освітні програми формальної та неформальної освіти закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.
Наразі на платформі додали 1200 освітніх можливостей, серед яких короткострокові курси та повноцінні навчальні програми в закладах освіти. Сайт розробили з інклюзивним інтерфейсом, зокрема з адаптацією для людей з порушеннями зору.
Перейти на платформуДискусія «16 днів проти насильства» для молоді віком 16–25 років
На ній учасники дізнаються:
- Як виникла кампанія «16 днів проти насильства» та чому вона важлива?
- Які конкретні дії можуть допомогти в боротьбі з насильством?
- Які організації займаються протидією насильству в Україні?
Захід відбудеться онлайн 8 грудня (неділя) о 18:00. Зустріч організовано командою молодіжного проєкту про сексуальне та репродуктивне здоров’я Taboo Education.
Потрібно до 7 грудня 23:59 зареєструватися за посиланням.
РеєстраціяШкільних психологів з усієї України запрошують долучитися до онлайн-тренінгу, присвяченого проблемам захисту дітей від насилля в інтернеті. 10 грудня о 16:00 буде проведено онлайн-тренінг для шкільних психологів з усієї України.
Під час тренінгу учасники:
- розглянуть основні ризики для дітей в інтернеті,
- розберуть, як розпізнавати ознаки сексуального насильства в мережі,
- відпрацюють алгоритми дій у таких випадках,
- навчаться, як найкраще взаємодіяти з батьками, щоб ефективно допомогти дітям.
Також буде представлений спеціальний посібник для шкільних психологів, що стане путівником по роботі з такими кейсами у практиці.
Форма реєстраціїНабір у команду проєкту «Твої Права». Проєкт для молоді 14–25 років. Для тих, хто прагне популяризовувати громадянську освіту та брати активну участь у житті свого міста, громади та країни. Розшукують:
- копірайтерів,
- рісьорчерів,
- дизайнерів швидкого реагування.
Місія членів команди — оперативно (протягом одного дня) створювати пости, що реагують на актуальні події, аби поширювати важливу інформацію та сприяти позитивним змінам у суспільстві. Не проґавте шанс доєднатися до молоді, що створює свідоме суспільство!
Дедлайн — 8 грудня.
Зареєструватися