Міжнародний фестиваль документального кіно Docudays UA відкрив реєстрацію для освітян на Шкільний DOCU/Тиждень. Він триватиме з 20 вересня по 10 жовтня. Щоб узяти участь, освітянам потрібно зареєструвати свою школу або клас за посиланням.

У форматі перегляду та обговорення документальних фільмів учителі зможуть:

  • допомогти учням краще зрозуміти, що таке «демократія» та «демократичні вибори»;
  • навчити учнів робити обґрунтований вибір кандидатур представників до шкільних органів влади, а в майбутньому — депутатів, голів громад, президента;
  • розвинути вміння учнів слухати, дискутувати і переконувати.

Учні 5–7-х класів зможуть переглянути фільм нідерландського режисера Єруна ван Велзена «Цап за голос» про кенійські вибори та виховання демократичних цінностей у школах.

Старшокласникам покажуть китайсько-данську стрічку режисера Вейдзюнь Чена «Голосуйте за мене, будь ласка» про вибори старости в школі Уханю, що в Центральному Китаї.

До кожного фільму команда Мережі кіноклубів Docudays UA спільно із залученими експертами підготувала сценарії обговорення та методичні матеріали для вчителів.

Більше інформації про Фестиваль Docudays UA можна знайти на сайті, а про Мережу DOCU/CLUB — на офіційній сторінці або в Facebook.

DOCU/ТИЖДЕНЬ проводиться в рамках проєкту «Мережа DOCU/CLUB — за реформи!», що фінансується Європейським Союзом, Національним фондом на підтримку демократії та Kernel.

Поділитися цією статтею