Журнал «Куншт» запустив важливий проєкт Education for Resilience, що покликаний допомогти українським вчителям попри складні умови залишатися в професії та підвищувати свій професійний рівень.

Для цього «Куншт» за підтримки Canada Fund for Local Initiatives вже записав навчальний відеокурс про те, як працювати з травмою та дистресом школярів. Із жовтня він буде доступний на платформі «Дія.Освіта». Також експерти проведуть відкриті уроки для вчителів зі зразками інтерактивів, вправ та завдань для учнів середньої школи.

Програму Education for Resilience проходитимуть 20 вчителів (відбір відбуватиметься на основі відкритого конкурсу), проте матеріали проєкту будуть доступні для значно більшої аудиторії — 20 000 вчителів.

Також там відкривають набір для вчителів 6–11-х класів, які навчають у Миколаївській, Одеській, Чернігівській, Харківській, Сумській, Донецькій, Херсонській, Запорізькій областях, для участі в розробці відкритих онлайн-уроків. 20 вчителів, які пройдуть відбір у проєкт, отримають стипендію розміром 40 тис. грн кожен для роботи над проєктом.

Щоб подати заявку на участь у програмі, потрібно заповнити форму на сайті за посиланням.

Поділитися цією статтею