Присутні на відкритті діти зайняли у Верховній Раді місця народних депутатів і під керівництвом А.Парубія символічно проголосували за рішення, щоб кожен маленький українець відвідав новий Освітній центр.
Діти також написали побажання народним депутатам нового скликання і залишили їх на робочих місцях у сесійній залі.
Наразі основною цільовою аудиторією Центру будуть діти та молодь віком від 6 до 18 років. Надалі планують освітні програми й для інших категорій громадян.
«Ідея створення центру з’явилася під час мого візиту до Великої Британії у 2018 році. У Парламенті Британії діє подібний центр і користується великою популярністю серед дітей і було вирішено реалізувати подібну ідею у Верховній Раді України», — зазначив А.Парубій.
Освітній центр дозволить дізнатися більше про роботу Парламенту та має надихнути молодь до вивчення історії творення української держави.
Кількість відвідувачів Парламенту останні роки збільшилася у кілька разів: з чотирьох тисяч у 2014 році — до 35 тисяч громадян у 2018 році. Після відкриття центру чекають додатково 30 тисяч школярів протягом року.
Освітній центр буде відкритий для всіх і розпочне роботу 3 серпня 2019 року.
![Новини: Для школярів у Верховній Раді відкрили освітній центр](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2019/07/19-07-19-osvitnij-tsentr2.jpg)
![Новини: Для школярів у Верховній Раді відкрили освітній центр](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2019/07/19-07-19-osvitnij-tsentr4.jpg)
![Новини: Для школярів у Верховній Раді відкрили освітній центр](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2019/07/19-07-19-osvitnij-tsentr3-1.jpg)