У Києві презентували настільну соціальну гру «Бути жінкою», яка звертає увагу на проблеми, з якими щодня стикаються жінки. Гра наголошує на гендерних питаннях та проблемі дискримінації.
«Бути жінкою» розроблялась впродовж трьох місяців командою українського благодійного фонду Stabilization Support Services у рамках проекту, що реалізується за фінансової підтримки Українського Жіночого Фонду.
Гра має 8 героїнь, які активно долучаються до громадської активності, бізнесу, навчання, побудови стосунків та сім’ї, а також до захисту Батьківщини у лавах Збройних сил України.
Презентація книги відбулася в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» (25 листопада — 10 грудня).
Організація чи установа може отримати гру, заповнивши анкету за посиланням. Гра вийшла першим накладом у 300 примірників.
![Новини: Дівчата мають суперсилу: З’явилася соціальна гра «Бути жінкою»](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2018/12/j1.png)
![Новини: Дівчата мають суперсилу: З’явилася соціальна гра «Бути жінкою»](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2018/12/j2.png)
![Новини: Дівчата мають суперсилу: З’явилася соціальна гра «Бути жінкою»](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2018/12/j3.png)