Мистецький арсенал організовує для вчителів воркшоп-дискусію «Дітям про громадянство людей, рослин і тварин», яку проведе художниця Алевтина Кахідзе в рамках виставки «Революціонуймо».
Алевтина розповість про свій проект із підготовки спеціального стенду, який змушує дітей замислитися про питання громадянства та патріотизму: на стенді розміщені чорно-білі малюнки із питаннями, на які дитина може домалювати свої відповіді. У ході роботи художниця проводить перформативні діалоги з дітьми в присутності вчителів та батьків в різних куточках України, збираючи малюнки дітей, порівнюючи та аналізуючи їхні відповіді та весь час удосконалюючи власний стенд.
Коли:
Де:
12 січня, у суботу о 14:00
Мистецький арсенал (Київ, вул. Лаврська, 10-12; зустріч учасників — біля інформаційної стійки, у правому крилі споруди).
Реєстрація на воркшоп обов’язкова за посиланням.
![Новини: Дітям про громадянство: Мистецький Арсенал пропонує вчителям безкоштовний воркшоп](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2019/01/32266971_10155526878776794_4281679912726691840_n-1.jpg)
![Новини: Дітям про громадянство: Мистецький Арсенал пропонує вчителям безкоштовний воркшоп](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2019/01/32293896_10155526878756794_2386791739605123072_n-1.jpg)
![Новини: Дітям про громадянство: Мистецький Арсенал пропонує вчителям безкоштовний воркшоп](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2019/01/32337071_10155526878901794_2310764788331839488_n.jpg)