Дітей запрошують на безкоштовні онлайн-інтерактиви від музею у темряві

27 та 28 вересня музей у темряві «Третя після опівночі» проведе безкоштовні онлайн-інтерактиви, які приурочені до Глобального тижня дій на підтримку Цілей сталого розвитку. На заняттях діти в ігровому форматі дізнаються про незрячих, потренують свої органи чуття і навіть познайомляться з поняттям цілей сталого розвитку.

«Ми знаємо, як донести діткам корисну та важливу інформацію в цікавий та пізнавальний спосіб. Наші онлайн-інтерактиви відвідали вже понад тисяча дітей, ми отримали сотні позитивних відгуків від батьків. А Глобальний тиждень дій на підтримку Цілей сталого розвитку — чудова можливість поєднати нашу стандартну програму з новою цікавою інформацією», — розповідає Аліна Марненко, співзасновниця та керівниця музею.

Що таке шрифт Брайля? Які улюблені запахи людини і як вони на нас впливають? Чи існують певні ділянки на язику для кожного смаку? Як розпізнати емоцію на слух? Про це та інше учасники дізнаються на онлайн-інтерактивах.

Участь безкоштовна за умови реєстрації на сайті.

Уся важлива інформація подається у формі ігор, малювання і тестів, тож дітки не нудьгують, а весело та з користю проводять час. Команда «Третя після опівночі» знає, як зайняти дітей весело та з користю. Переконайтеся самі на онлайн-інтерактивах!

Коли:

27 вересня, 14:00 та 17:00 (група для віку 6–10 років)

27 вересня, 15:00 та 18:00 (група для віку 11–14 років)

28 вересня, 12:00 та 18:00 (група для віку 6–10 років)

28 вересня, 13:00 та 19:00 (група для віку 11–14 років)

Тривалість — 40 хв, заняття проходять у ZOOM.

Музей «Третя після опівночі» — соціальний проєкт, створений двома киянами: Аліною Марненко і Володимиром Дідусом. Це єдиний музей в Україні, в якому всі екскурсії проходять в абсолютній темряві та у супроводі незрячих гідів. Місія проєкту — знищити бар’єри в спілкуванні між зрячими та незрячими людьми. Головна мета — показати, що відчувають незрячі люди, і допомогти їм із працевлаштуванням, створивши інклюзивний культурний простір.

Поділитися цією статтею