Результати навчання в закордонних школах будуть зараховані в Україні.

Про це Оксен Лісовий пише на своїй сторінці у Facebook.

Міністерство рекомендує закладам освіти враховувати всі дані про успішність із закордонних шкіл за предметами, що дублюються в програмі. Це буде можливим за наявності довідки із закладу, де дитина навчалася поза межами України. Щодо української мови, літератури, історії України — учням мають дати можливість пройти оцінювання та отримати річну оцінку.

Якщо релевантної довідки немає, то дитина все одно може пройти відповідне оцінювання. Для 5–8-х та 10-го класів таке оцінювання може проводитися навіть у форматі 2-бальної шкали (склав — не склав). Свідоцтво про здобуття освіти видають дітям, які перебувають за кордоном та навчаються в українських школах онлайн. Якщо учень очно завершив заклад за межами України, його атестат визнаватимуть теж.

«Зарахування до шкіл після повернення в Україну зійснюється за заявою одного з батьків, опікунів чи законних представників. Дитину зараховують в ту ж школу, де навчалася раніше, або до іншої (обирають батьки)», — додав міністр.

Більше рекомендацій (зокрема про здобуття освіти внутрішньо переміщеними дітьми і тими, хто опинився на тимчасово окупованій території) можна отримати за посиланням.

Читати
Поділитися цією статтею