З 21 вересня оновили карантинні зони, проте школи на більшості територій будуть працювати. Так, у 8 з 14 адміністративних одиниць, в яких встановлено червоний рівень епідеміологічної небезпеки, дозволили відвідувати заклади освіти.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає видання Osvita.ua.

Так, з 22 вересня відвідування шкіл та садочків заборонено в містах Чоп (Закарпатська область) та Канів (Черкаська область), а також у Герцаївському та Кельменецькому районах Чернівецької області. Натомість у місті Славута та у Волочиському районі Хмельницької області діти можуть ходити лише до садочків.

У Перемишлянському та Пустомитівському районах Львівської області, місті Бережани, Заліщицькому, Збаразькому, Тернопільському районах Тернопільської області, у місті Ніжин та Носівському районі Чернігівської області, попри червону зону, робота шкіл і садочків буде дозволена.

Нагадаємо, уряд дозволив регіонам самостійно вирішувати, чи відновлювати роботу шкіл та садочків у червоних зонах. Школярі не відвідуватимуть заклади освіти лише у тому разі, якщо на самоізоляцію відправлять понад половину класів. 

Фото: https://ua.depositphotos.com

Поділитися цією статтею