Тепер заклади професійної освіти зможуть розвивати освіту за новим принципом. Новий документ дає змогу училищам організувати навчання студентів на підприємствах до 70% всього навчального часу.

Про втілення дуальної освіти в системі української професійної освіти розповів заступник міністра освіти Петро Коржевський, пише пресслужба МОН.

«Хочу наголосити, що мова не про “практику” у загальноприйнятому розумінні, а саме про навчання в умовах виробництва. Зараз ми нарешті даємо всі інструменти, щоб використовувати переваги дуальної освіти. І зі свого боку плануємо оперативно відповідати на всі запити, щоб на місцях не боялися її запроваджувати чи розвивати» пояснив заступник міністра освіти. 

За новим положенням, кожен заклад професійної освіти зможе укласти договір з підприємством або компанією, щоб організувати на їхній базі навчання своїх студентів.

«Можна багато разів пояснювати, як, наприклад, встановити розетку чи виготовити дерев’яні двері, але поки учень не зробить цього власноруч, говорити про якісну підготовку не можна» підкреслив Петро Коржевський.

Поділитися цією статтею
Автор: