Уже за три дні вступники дізнаються, чи отримали місце державного або регіонального замовлення.  Щоб їх зарахували, мають не пізніше 31 липня особисто принести оригінали необхідних документів.

Навпроти тієї заяви в електронному кабінеті вступника, за якою абітурієнта рекомендують на навчання за кошти державного бюджету, статус зміниться на «Рекомендовано до зарахування».

Абітурієнт має особисто до 18-ї години 31 липня подати наступні документи:

  • копію документа, що посвідчує особу;
  • оригінал документа про освіту та додаток до нього;
  • копію військово-облікового документа (крім випадків, передбачених законодавством);
  • сертифікати ЗНО;
  • 4 кольорові фото 3×4;
  • інші документи, що передбачені Правилами прийому конкретного закладу.

Зарахування вступників триватиме до 12-ї години 1 серпня.

Кожен вступник може отримати лише одну рекомендацію на бюджет. Ті, хто відмовляться від рекомендації або не виконають вимоги до зарахування, не отримають бюджетне місце 2019 року.

У тих вступників, які не отримають жодної рекомендації на бюджет 26 липня, статус напроти всіх заяв залишиться «Допущено до конкурсу». Усі ці заяви автоматично братимуть участь у конкурсі на контракт.

У разі рекомендації на контракт напроти таких заяв статус зміниться на: «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти фізичних і юридичних осіб)». Цей статус може з’явитись навпроти кількох заяв – вступник матиме можливість самостійно визначити, яку саме пропозицію обрати. Для вступу також треба буде подати пакет документів до вишу, кінцеву дату прийому визначає заклад вищої освіти, але загалом зараховувати на контракт можуть до 30 вересня.

Поділитися цією статтею
Автор: