У понеділок, 18 березня, о 19:30 відбудеться телевізійна прем’єра на телеканалі ПЛЮСПЛЮС нового сезону дитячого мультсеріалу «Україна. Нескорені міста. Правдива історія».

Анімаційний проєкт розповідає про українські міста, які постраждали під час війни рф в Україні. У 5-хвилинних епізодах ідеться, зокрема, про історичні пам’ятки в контексті сучасної реальності, що створює паралель між минулим і сьогоденням. У першій частині кожного епізоду головні герої мандрують містами, допомагаючи малечі зануритись у захопливий світ української історії та відчути героїзм минулого. У другій частині, у легкій і доступній для дітей формі, уникаючи чутливих зображень, показано реалії шкоди, заподіяної українським містам і культурним пам’яткам. Новий сезон познайомить дітлахів з такими містами, як Маріуполь, Луганськ, Херсон, Донецьк, а також Автономною республікою Крим.

Мультсеріал створений у форматі 2D за допомогою техніки комп’ютерної перекладки у програмі Toon Boom harmony. За словами творців проєкту, використання 2D-анімації дозволило зробити розмову про складні речі менш болісною та навіть терапевтичною, що є важливим моментом під час створення контенту для дитячої аудиторії.

Проєкт «Україна. Нескорені міста. Правдива історія» призначений для дітей віком від 6 до 12 років, а також для батьків, вчителів і всіх, хто прагне навчити молодше покоління цінувати культурну спадщину та пам’ятати історію України. 

«”Україна. Нескорені міста” — вкрай потрібний у сучасних реаліях проєкт, який розповідає про героїзм українських міст у цій війні, культурне надбання та традиції, та як важливо все це зберегти для наступних поколінь. Наша місія як телеканалу за ці два надскладні роки трансформувалася, тож розповідати дітям про війну, знаходячи потрібні слова та інструменти — одне з наших надважливих завдань до Перемоги України й після неї, саме тому ми продовжили створення нових серій цього проєкту», — прокоментувала Іванна Найда, генеральна продюсерка телеканалу ПЛЮСПЛЮС.

Поділитися цією статтею