Вчителі зараз працюють як ніколи багато. Дистанційне навчання принесло нові виклики і нові щоденні практики в кожен дім. Ми зібрали найкращі наші матеріали за місяць, які підбадьорять і додадуть натхнення.

Як запобігти пандемії вигорання вчителів на карантині

Сьогодні поза межами школи перебувають 1,5 млрд учнів у всьому світі. Тому карантин — це не просто домашнє навчання, це кризовий стан для вчителів усього світу. Провідний освітній експерт та вчитель із ТОП-50 Global Teacher Prize Арман Дусе вважає, що онлайн-викладання в ці кризові часи — справжній глобальний виклик. Адже якщо не будемо зараз належно дбати про педагогів, можемо отримати пандемію вчительського вигорання. Арман Дусе розповідає, як краще діяти в цій кризовій ситуації батькам та вчителям.


Як зберегти на карантині зарплату і доплати вчителям — поради директора школи

Фіналіст Global Teacher Prize Ukraine Олександр Чучаєв — про те, як захистити від втрат колектив школи після переходу на дистанційну освіту. Директор Благовіщенського НВК № 2 із перших днів карантину вибудував роботу школи так, що абсолютно всі працівники отримують зарплати з надбавками, як і до початку карантину. Своїм корисним досвідом він ділиться з нашими читачами.


Як провести віртуальний урок: покрокова інструкція та лайфхаки вчителів з усього світу

Дистанційне навчання в школах стало викликом не лише для українських педагогів. Вчителі з усього світу діляться своїми порадами, як організувати онлайн-школу зі своїми учнями і не втратити зв’язок з ними. Ми склали просту і зрозумілу покрокову інструкцію, як влаштувати віртуальний урок, та зібрали лайфхаки іноземних викладачів.


Всеукраїнська школа онлайн: Як використати телеуроки для змішаного навчання

Телеуроки Всеукраїнської школи онлайн — це не лише рятувальний круг для учнів на час карантину. Креативні вчителі можуть використати їх для змішаного навчання і зробити дистанційну освіту справді ефективною і персоніфікованою. Як саме це організувати — розповідають експерти «Освіторії», учителі Новопечерської школи Юрій Гайдученко та Юлія Кошель.


Дивовижна Анна Домніч і всі секрети авторки руханок у Всеукраїнській школі онлайн

Всеукраїнську школу онлайн неможливо уявити без запальних руханок, які проводить вчителька хореографії Новопечерської школи 23-річна Анна Домніч разом із зірковими співаками, танцюристами, ведучими і спортсменами. В ексклюзивному інтерв’ю «Освіторії» нова зірка телеекрана та соцмереж розповідає про своє захоплення фахом вчителя та привідкриває лаштунки знімального майданчика «танців з зірками».


«Учителі України, зараз ваш час!» — антикризові поради від Андреаса Шляйхера

Андреас Шляйхер, світовий освітній експерт та розробник міжнародного тестування PISA, звернувся до українських вчителів у перший день EdCamp 2020. Ми зібрали найцікавіші тези з його звернення. Шляйхер підкреслює: «Як вчителі ви робите надзвичайно важливий внесок у ці критичні часи, особливо для найменш захищених дітей. Діти з привілейованих сімей завжди знайдуть можливості для навчання — через альтернативну освіту, через підтримку батьків, вони вмотивовані і бажають вчитися. Але діти з менш забезпечених родин залишаються покинутими, щойно школа зачиняється».


Жаби, сир, ковбаса та помідори: 4 лайфхаки тайм-менеджменту для дітей на карантині

На карантині особливо непросто влаштувати вдома і свій робочий день, і навчальний графік дитини. Саме тому ми попросили методистку Новопечерської школи та експертку «Освіторії» Інну Большакову поділитися дієвими способами тайм-менеджменту для дітей. Секрети настільки «смачні», що сподобаються навіть дошкільнятам.

Поділитися цією статтею