Скільки потрібних для успіху здібностей у дитини можуть допомогти розвинути батьки! «Освіторія» зібрала реальні методики з різних напрямків, які стануть вам у пригоді. 

Емоційний інтелект проти штучного: як навчити дітей розпізнавати свої емоції

Емоційний інтелект — це головне, у чому ми, люди, маємо перевагу перед роботами. Як його розвинути в собі та дітях? Як у цьому допоможуть словник і тілесна мапа емоцій? EQ — це не просто емоційність, у ньому є 5 елементів, які можна розвивати. Емоційний інтелект дасть змогу дитині досягти успіху у світі майбутнього.


25 способів «підсадити» дітей на книжки

Як захопити дитину читанням? Допоможе комікс-кіт Інжир — найкнижковіший кіт України. Найзатишніший у світі куточок для читання, ритуали, книжковий шопінг, челенджі, вечірки, аудіокнижки, «гаражні розпродажі»… Це так захопливо, що й батькам сподобається!


Кулькова ручка — ворог каліграфії: як дитині полюбити писати

Легко вчимо читати? Тепер ще й легко вчимо красиво писати. Забуваємо про клавіатури та нудні прописи, у яких дитина не хоче виводити гачечки. Каліграфічно написати власне ім’я, створити привітальні листівки, опанувати скоропис — це так захопливо!


7 звичок, що покращують пам’ять

Для будь-якого навчання потрібна натренована пам’ять. Вивчаєте нову мову, вчитеся гри на музичному інструменті або просто тренуєте пам’ять? Ми зібрали кілька способів, які допоможуть швидко покращити здібність запам’ятовувати інформацію.


Як розвинути креативність

Скільки батьків сварили дітей за те, що вони фантазують, граються, роблять казна що, замість того, аби вчити уроки? Але нині реальність на стороні малих мрійників. Креативність — одна з найцінніших здібностей у сучасному світі. Ірреальність, фантастичність — це її характеристики, а не недоліки. Тож вчимо дітей фантазувати і дивитися на світ свіжим оком!

Поділитися цією статтею