Повноцінне ЗНО під час війни провести неможливо, тож у 2022 році учні складатимуть національний мультипредметний тест або НМТ. Якими будуть блоки з історії, математики та української мови у тесті? Про що треба обов’язково написати в мотиваційному листі? Де пройти демонстраційний тест? Що робити вступникам, які досі не змогли оформити реєстраційну картку для тестування? Якими лайфхаками з підготовки до спрощеного тесту варто скористатись? Все про вступ 2022 читайте далі.

Важливо знати

Щоб випускники 2022 року не лишились сам на сам із НМТ, «Освіторія» та ЮНІСЕФ запускають на платформі iLearn щоденні безкоштовні вебінари. Їх проводитимуть досвідчені експерти-предметники. Перший вебінар відбудеться вже 12 травня о 17.00. Заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко розповість про всі особливості мультитесту та дасть відповіді на найпоширеніші питання. Приєднуйтесь!

Мультипредметний тест 2022: всі нові дані про вступ під час воєнного стану

Мультипредметний тест (НМТ) або прощене ЗНО за попередніми даними відбудеться в липні. Він міститиме 60 завдань, з якими треба впоратись за 120 хвилин. Тестування проведуть за три сесії, розтягнуті в часі. А вже зараз всі охочі можуть потренуватись та пройти демонстраційний варіант мультипредметного тесту онлайн. У цій статті ми зібрали всі оновлені дані, що стосуються мультипредметного тесту,:


Як підготуватися до тесту з історії з нуля: корисний чекліст

Навіть якщо учень не готувався до тесту з історії України, зробити це навіть за такий короткий час цілком можливо. Разом з учителем історії та викладачем онлайн-платформи iLearn Артуром Бабенком склали корисний чекліст. Поговоримо в матеріалі про те, що підготовку варто починати з тієї частини, яка стосується подій від 1914 року до сьогодення, розглянемо всі корисні ресурси та лайфхаки з прискореного навчання.


Як написати мотиваційний лист для вступу: покрокова інструкція

Цього року вступники повинні написати мотиваційний лист для вступу. Вперше він відіграватиме таку важливу, подекуди вирішальну роль під час вступної кампанії 2022. Університети почали ділитися інформацією про свої вимоги. «Освіторія» підготувала покрокову інструкцію.


Як підготуватися до тесту з української мови: покрокова інструкція

 Викладачка онлайн-платформи iLearn, вчителька української мови та літератури Анастасія Бречко ділиться лайфхаками, як скласти тест із рідної мови на найвищі бали. Важливо систематизувати матеріал у таблицях та схемах, виконувати багато тестів, налаштувати мозок на швидке перемикання між тестовими завданнями з різних предметів і створити мотиваційне освітнє середовище. Детально про всі ці та інші пунктии читайте тут:


20 задач за 30 хвилин: лайфхаки з підготовки до тесту з математики 2022

Серед 20 завдань у тесті з математики не буде задач для деталізованого розв’язання. Натомість треба буде обирати правильну відповідь з кількох наданих, встановлювати відповідності. Кандидат фізико-математичних наук Юрій Захарійченко склав дієвий чекліст із підготовки до математичного тесту. З ним у вас все буде під контролем!

Поділитися цією статтею