Учні бігтимуть до вас на урок: 5 причин створити ексклюзивну руханку

Зображення: https://ua.depositphotos.com/

Новопечерська школа увійшла до сотні найбільш інноваційних шкіл світу. Свої ноу-хау її команда представить 8 жовтня о 17:00 на Всесвітньому тижні освіти — T4 World Education Week. Навчальний заклад та «Освіторія» проведуть онлайн майстер-клас з руханок і розкажуть, як інтегрувати цікаві, корисні та веселі фізичні активності в кожен урок.

Що? Де? Коли?

Ця міжнародна подія безкоштовна. Вам треба пройти коротку реєстрацію тут.

Щоб обрати виступ Новопечерської школи, знайдіть у переліку дату 8 жовтня та оберіть «Ukraine | Novopecherska School».

У правому верхньому кутку вкажіть потрібну кількість онлайн-квитків та завершіть реєстрацію, вписавши своє ім’я та електронну адресу. У день події о 17:00 відкрийте посилання, яке вам надішлють на мейл, та насолоджуйтесь переглядом!

Переглянути детальну інструкцію з реєстрації можна тут.

5 причин створити ексклюзивну руханку

З вами поділиться досвідом експертка підліткових трендів

Мова про запальну авторку руханок Анну Домніч, яка вчителює в Новопечерській школі та увійшла до ТОП-10 найкращих вчителів за версією Global Teacher Prize Ukraine. Анна — дотепна й харизматична пані хореограф. Ще задовго до карантину дівчина вигадала танцювальну зарядку з міксом танців і популярними рухами з улюбленої соцмережі дітей TikTok. Ось так банальна зарядка стала трендовою руханкою та здобула десятки мільйонів лайків на YouTube та в соціальних медіа. 8 жовтня Анна вчитиме танцювати руханки весь світ. Пропустити цю годину майстер-класу буде ой як шкода:)

Станете з учнями ще ближче

Навіть якщо ви вчитель-предметник, не відвертайтеся від досвіду, який зблизить з учнівською аудиторією. І зовсім не важливо, наскільки добре танцюєте ви чи юні підопічні. Головне — знайти класну мелодію і дотримуватися підказок нашої «феї руханок» Анни Домніч. Вона покаже базові прості й небанальні рухи, які точно «смакуватимуть» школярам. Маєте досвід у танцях або креативну жилку? Відкривається широкий простір для реалізації прикольних танцювальних елементів. Можливо, якісь із них підкажуть ваші діти чи онуки.

Зможете використовувати TikTok у навчальних цілях

Ви вчитель і знаєте про важливість розвитку особистого бренду. Соцмережі в цій справі — найперші помічники. Та навряд розумієтеся на тому, як просувати себе чи елементи уроків у такій новомодній соцмережі, як TikTok. Наша майстерка допоможе порозумітись із тіктоківськими алгоритмами і трендами вчителям будь-якого віку.

@ann_domnich

Сколько людей на видео?❤️##рекомендации ##тренды ##dreamteam ##руханка

♬ Last Dance - Время и Стекло

Дізнаєтесь, як діти реагують на нестачу руху від гімнастки Ганни Різатдінової

Олімпійська призерка з художньої гімнастики — фанатка руханок. Вона танцювала їх разом з Анною Домніч для «Всеукраїнської школи онлайн». Записи цих ефірів розлетілись соцмережами.

Гімнастка Різатдінова прекрасно знається на тому, скільки потрібно рухатися дітям різного віку, та розповість, як спонукати малечу «відлипати» від гаджетів і відпочивати, розважаючись і танцюючи.

Відчуєте, що внутрішня батарейка заряджена

Командна взаємодія = обмін енергіями. Коли вчитель пропонує дітям мінівідпочинок під час уроку та показує вправу, створену спеціально для них, учні навзаєм продукуватимуть енергію позитиву. І з більшою увагою ставитимуться до вчителя, який прагне бути з ними на одній хвилі.

Плануєте проводити руханку зранку на початку заняття? Це гарантовано підвищить настрій і допоможе дітям легше переносити сонну осінню погоду. А ще — легко перемикати увагу, збільшувати концентрацію та зменшувати втому на уроках.

Якщо згодом почнеться друга хвиля дистанційного навчання, руханка об’єднає ваш колектив і допоможе кожній дитині відчути себе важливою частиною класу. А ще не дасть засидітися перед планшетом чи комп’ютером і сповнить усіх виконавців вибуховою енергією.

До руханок під час карантину охоче приєднувалися цілі родини. Це спортивно-танцювальне ноу-хау допомагає учням, вчителям та родинам відчути себе частиною великої спільноти.

Поділитися цією статтею