Шоурум освітніх інновацій в Освіторія Хаб: а ви готові «затестити» майбутнє?

Ви готові завітати до Освіторія Хабу — місця сили для освітніх інноваторів і батьків? Саме тут ви зможете дізнатися про найновіші тренди в освіті, покреативити, надихнутися, випити запашної кави.

Ми знаємо, як важливо для вас іти в ногу із часом, тестувати нові технології й обирати ті інновації, які зроблять виконання будь-якого завдання швидшим і цікавішим. Завдяки нашим партнерам Lenovo, IT-Integrator та EdPro в Освіторія Хабі для цього є всі можливості.

Заінтриговані?

Ділимося з вами техносекретами. 

Lenovo

Ці пристрої допоможуть вчителям знайти натхнення та нові інструменти для цікавих уроків. Легкий і тонкий Lenovo ideapad D330 зі знімною клавіатурою додасть креативу! Із цим планшетом 2-в-1 комфортно працювати з текстами, таблицями та навчальними матеріалами. Відключивши клавіатуру, можна насолодитися переглядом навчальних майстер-класів, відеоблогів і фільмів на яскравому екрані. Запас автономності ideapad D330 — до 13 годин: точно вистачить на підготовку до уроків та викладання. А сенсорний екран зробить користування легким та приємним.

Надійні й захищені ноутбуки ThinkPad E595 задовольнять навчальні потреби сучасних викладачів, адже вони обладнані всім необхідним для підготовки креативних освітніх матеріалів. Завдяки високій продуктивності пристрою вчителі зможуть з легкістю виконувати одночасно кілька завдань. Корпус ноутбука виготовлений з алюмінію та пластику, з пристроєм можна працювати в зручних місцях і не хвилюватися про подряпини чи пролиття рідин — він дуже витривалий.

«Досі думаєте, що школа — це важко та нудно? Можливо, колись так і було, але завдяки новітнім технологіям навчання стає захопливим та яскравим! Ми дуже раді бути частиною великого освітнього проєкту та обладнати простір хабу електронними помічниками, які надихатимуть на нові звершення. На ноутбуках ThinkPad E595 викладачі зможуть готувати нестандартні матеріали до уроків та створювати відео. Планшети 2-в-1 ideapad D330 допоможуть як у роботі з текстами й таблицями, так і під час перегляду професійних блогів чи майстер-класів. Відтепер у Києві з’явилося чудове місце, аби створювати все необхідне, щоб навчання було в радість», — коментує Микола Антонюк, керівник напрямку персональних комп’ютерів Lenovo в Україні.

EdPro

Інтерактивна панель EdPro — мрія багатьох учителів. З найкращими характеристиками на нашому ринку та в сукупності з програмою mozaBook — це фантастичні навчальні інструменти. Чимало освітян уже пройшли вебінари з mozaBook та mozaWeb і знають, як цим обладнанням користуватися. Але нагода попрацювати на інтерактивній панелі в шоурумі дасть ще кращі можливості для практики! Як і для тих, хто раніше не мав можливості випробувати цю техніку — ми будемо раді влаштувати для вас незабутній момент знайомства.

Інтерактивні панелі EdPro дають змогу максимально ефективно використовувати час на уроках. Якщо вчитель між своїми поясненнями додає яскраві тематичні 3D-сцени, схему електричного кола чи графік, цікаві ігри, презентацію чи завдання на «велетенському планшеті» — діти охоче досліджують матеріал і значно уважніше слухають свого вчителя-супергероя.

IT-Integrator

«ІТ-Інтегратор» та Accord Group запускають у новому Освіторія Хабі сучасну шкільну STEAM-лабораторію з інтерактивними голографічними екранами, відео та фотостудією, комплектами електроніки, 3D-принтерами. Усі охочі матимуть можливість ознайомитися та протестувати зазначене обладнання на майстер-класах, які проходитимуть у хабі. Тож радимо уважно слідкувати за оголошеннями й графіками проведення, щоб не пропустити щось цікавеньке.

STEАM-лабораторія від «ІТ-Інтегратор» і Accord Group в Освіторія Хаб поєднує сучасні освітні рішення і такі основні компоненти:

  • фото та відеостудія для створення школярами навчального контенту, у тому числі голографій;
  • голографічний екран, на якому можна транслювати освітній контент та працювати з інтерактивними програмами для навчання;
  • 3D-ферма для виробництва моделей з пластику;
  • навчальні роботи Dash¨
  • Codey Rocky — няшні та функціональні роботи, схожі на котиків;
  • розумні ручки Smart Coala;
  • набір електронних блоків Neuron Inventor Kit;
  • комплекти навчальної електроніки для моделювання розумних пристроїв та вивчення інтернету речей ПЕМ (програмований електронний модуль).

Завітайте на події Освіторія Хабу і випробуйте ці новинки власноруч.

Автори фото — Максим Яковенко і Геннадій Гнип

Поділитися цією статтею