Англійські канікули для чемпіонів: Як спробувати 5 видів спорту за 5 днів?

Весняний табір від Green Country поєднує найкраще для задоволення від навчання

Коли ми були дітьми, ми завжди знали, як зайняти свій час. Лише згадайте себе. Або уявіть школярів у природному для них стані гри, коли вони, наприклад, будують ціле королівство зі старих картонних коробок. Прикро, адже дуже часто думку про те, що гра — це марне витрачання часу нам прищеплюють ще в школі, місці, де уяву та дитячу активність повинні заохочувати! Бо позбавившись задоволення від дозвілля, неможливо отримати задоволення від навчання. На щастя, кваліфіковані викладачі мережі дитячих шкіл англійської мови Green Country знають все про англійську мову, вплив спорту на когнітивні навички та способи об’єднати свої знання, щоб створити нову програму денного мовного табору для найкращих весняних канікул.

Як спорт допомагає в навчанні

Цікавий факт: тривалий час спорт розглядали лише як спосіб залишатися здоровим і бути у формі, але тепер він має набагато більшу вагу. Як часто ви замислюєтесь над зв’язком між спортом, грою, здоровим способом життя та чудовим самопочуттям, гарним настроєм і високими досягненнями вашої дитини? Дослідження доводять, що фізична активність збільшує приплив крові до мозку і допомагає організму створювати більше нейронних зв’язків, що приводить до підвищеної концентрації, зміцнення пам’яті, стимулювання творчості та здатності критично мислити і вирішувати проблеми.

Фізична активність зазвичай відіграє важливу роль у шкільному досвіді багатьох дітей. Заняття спортом навчають дисципліни, відповідальності, впевненості у собі та командної роботи. Дуже цінним є зважено обирати та стежити за спортивним досвідом вашої дитини, щоб переконатись, що заняття спортом несуть у собі набагато більше переваг, ніж недоліків.

Крім того, заняття спортом — це широкий діапазон для фізичного, емоційного та міжособистісного розвитку. У Green Country прагнуть дати ще більше:

  • Розвиток моторних навичок. Участь у спортивних змаганнях сприяє розвитку координації та опануванню нових умінь.
  • Розвиток соціальних навичок. Перебуваючи в команді, діти вчаться працювати разом з іншими, ставити спільні цілі та досягати їх.
  • Вісім годин вивчення англійської мови із задоволенням та розвагами кожен день.
  • «Think outside the box» — атмосфера для прояву та розвитку креативності.
  • Веселі діти, спокійні мами та уважні викладачі.

Завітайте до «GC» та дізнайтесь про нову весняну канікулярну програму. Власні підручники, спеціально розроблені методики, спортивні заняття, майстер-класи, смачні обіди, українсько-англійське середовище у якому навчають з душею.

Весняний денний табір «English + Sport»

пропонує дітям 6–11 років насичений тиждень, кожен день — нові види спорту та заняття з англійської мови!

Програма табору складається з навчальної частини і таборової «GC Camp».

Навчальна програма включає в себе лексичне заняття, кулінарний майстер-клас, творче заняття та проектну роботу.

Таборова програма «Camp» — це комплексний обід у закладі харчування, спортивні заняття (щодня новий вид спорту).
Останній день табору — Великий Спортивний Турнір «GC Cup»!

Коли спорт та навчання об’єднати, то високі результати в навчанні, відсутність турбот, вдосконалення навичок комунікації та постійне генерування енергії стануть можливими!
Денний табір «English + Sport» гарантує позитивні канікули та багато нових можливостей для юних чемпіонів.

Поділитися цією статтею
Автор: