Сила слова: як заговорити справжньою англійською в мовчазну епоху інтернету?

Чому підліткам варто звернути увагу на розмовний курс Light від Green Country 

З кожним роком вивчення дітьми англійської мови посідає дедалі вищу сходинку в списках must do свідомих батьків. Додаткові заняття з іноземних мов також потрапляють у нотатки на смартфонах підлітків з їхнього власного бажання.
Адже всім відома цінність знань у сучасному світі.
Навіть більше, використання щонайменше двох мов дає сигнал мозку краще працювати, швидко обробляти та якісно засвоювати інформацію.
Однією з найуживаніших та найпопулярніших мов є англійська — кожен п’ятий може говорити або принаймні розуміти її. Це мова науки, туризму та інтернету, тому процес вивчення може бути надзвичайно цікавим.

Застосовуючи різні методики та підходи, можна опанувати граматику та вивчити певну лексику.

Проте перейняти правильну вимову, інтонацію та інтуїтивне відчуття мови можна лише максимально занурюючись у відповідну атмосферу. Наприклад, слухати музику, дивитися ТВ-шоу, читати книжки в оригіналі та грати в ігри англійською.

Величезне значення у вивченні іноземної мови мають комунікація та вміння формулювати думки, чітко й структуровано висловлювати ідеї.

Спілкування з носієм мови для дитини є, мабуть, найбільш ефективним способом практикувати свої знання.

Навчитися цього можна на курсах для дітей та підлітків за кордоном чи в межах нашої країни.

Приміром, спеціальна розмовна програма ‘Light’: Битва соцмереж — курс англійської, націлений на закріплення набутих знань, розвиток розмовних навичок та розширення лексичного запасу дитини всього за тиждень весняних канікул.

Тепер дозвольте вгадати:
ви хочете, щоб ваша дитина вивчала англійську мову
з висококваліфікованими викладачами, які використовують
новітні методики навчання, ресурси і технології?
Ваша дитина на канікулах хоче відпочити та «позависати» в соцмережах?

Досвідчені викладачі мережі шкіл англійської мови Green Country
знайшли золоту середину, яка сподобається всім.

Новий курс розмовний ‘Light’: Битва соцмереж, який відбуватиметься з 25 по 29 березня 2019 року, розроблений саме для небайдужих батьків і вимогливих школярів. Знання, які отримують діти, не є передусім теоретичними чи академічними. Цей курс містить численні активності, які перш за все пов’язані із комунікативними навичками. Такі канікули варті витраченого часу, адже здобуті результати — перспектива, яка знадобиться підліткам протягом подальшого навчання. Наприклад, для успішного складання шкільних та міжнародних іспитів, таких як KET, PET, FCE.

Під час курсу школярам пропонують теми, на які вони залюбки підтримують розмову: тенденції в соціальних мережах, способи корисно проводити час в Instagram, Facebook, YouTube та інших соцмережах. Однак не тільки інтернет-тематика сприятиме незабутнім годинам з 14:30 до 18:30. Чимало цікавинок та активностей спонукатимуть до вивчення світу, в якому живуть діти, з використанням справжньої англійської мови. Сленг, ідіоми та цікаві вирази закріпляться в довгостроковій пам’яті, тому що їх вивчали на практиці. Крім того, на підлітків чекає оновлений формат занять: тепер вони також готуватимуть собі ланч і матимуть заняття як з українським викладачем, так і з носієм мови.

Кому підійде курс розмовний ‘Light’:

  • активним і допитливим підліткам 11–16 років, які бажають драйвово та корисно відпочити на весняних канікулах у Києві, Харкові чи Львові;
  • всім, кому цікаво знайти нового друга серед носіїв англійської мови під час Speaking Lesson, де можна буде спілкуватися на різні актуальні теми;
  • всім, хто прагне позбутися мовного бар’єра та буде радий чотирьом годинам англійської на день;
  • всім, кому цікаво дізнатися про світ соцмереж та сучасні інформаційні елементи мовою оригіналу: новий день — нова соціальна мережа;
  • всім, хто має бажання навчатися та вдосконалювати свої навички захисту проектів та публічних виступів під час останнього дня програми — БИТВА СОЦМЕРЕЖ!

Важливо зрозуміти, що діти можуть вивчити основи іноземної мови в школі чи коледжі, навчитися читати, писати та розуміти мову. Говорити ж англійською без помилок набагато складніше і без практики це майже неможливо. Але на курсах англійської для школярів Green Country знають, як досягати успіху, бути творчими і терплячими на шляху до знань.

Поділитися цією статтею
Автор: