Готуємося до ЗНО цікаво та нестандартно, тренуємо критичне мислення, вивчаємо головні світові освітні тренди та читаємо зворушливі і щирі батьківські блоги — «Освіторія» зібрала найцікавіші статті про освіту і виховання за місяць.

Реформа НУШ у середній освіті: на що чекати вчителям, учням і директорам

Впровадження реформ НУШ у початковій освіті — у самому розпалі, але МОН паралельно береться за реформування середньої освіти. 13 березня Кабмін схвалив проект закону «Про повну загальну середню освіту», тепер черга за Верховною Радою. «Освіторія» з’ясувала, які позитивні зміни та нові механізми чекають на вчителів і учнів, батьків і освітніх управлінців, якщо нововведення успішно стартують. Серед них — інтернатура, шкільний аудит, більше свободи для вчителів та інші новації.


#БомбеЗНО: 8 крутих методів для підготовки до ЗНО з української

Пропонуємо добірку найцікавіших та найефективніших завдань для підготовки до ЗНО з української мови від проекту «БомбеЗНО». Його ініціювали Міністерство освіти і науки України, «Освіторія» та GoGlobal, за сприяння Фінського проекту підтримки шкільної реформи в Україні. Цей проект має на меті допомогти дітям з угорсько- і румунськомовних родин подолати пороговий бал ЗНО з української мови та літератури і довести, що підготовка до іспиту справді може бути веселою, пізнавальною і драйвовою — завдяки мемам, іграм, історіям та караоке на уроках.


#БлогТатуся: Найкраще, що може трапитися з тобою в сорок

«Якби більше наших чоловіків були присутні при пологах, поваги до дружин і матерів у нашій країні було б значно більше», — вважає письменник Владислав Івченко, і ділиться історією свого батьківства. Дуже щирий та зворушливий текст.


Передвиборча шпаргалка: тренуємо критичне мислення проти маніпуляцій та фейків

Урок критичного мислення від проекту для шкіл «Вивчай та розрізняй» — розбираємо передвиборчі маніпуляції на котиках.


Найновіші світові топ-тренди — від команди Освітнього десанту в Дубаї. LIVE

Протягом п’яти днів ми спостерігали за командою Освітнього десанту в Дубаї — тут розпочався Global Education and Skills Forum. У програмі — зустрічі зі світовими лідерами, візити до інноваційних освітніх центрів та церемонія нагородження найкращих учителів світу. А ще — безліч приємних вражень та відкриттів.


Освіторія Хаб — у Києві відкриють надсучасний креативний простір для освітян

Фантастичні можливості для освітніх агентів змін у новому форматі! На початку літа в Києві розпочне роботу Освіторія Хаб — перший у Європі відкритий простір для освітян. Тут зустрічатимуться агенти освітніх змін з усієї України, щоб працювати, навчатись і надихатися, дізнаватися про нове, ділитися власними досягненнями та знаходити креативних однодумців.


10 способів провести Шевченківські дні без шароварщини

Як зробити шевченківські дні цікавими та не перетворити на тортури класиком? Вчителі Новопечерської школи Анастасія Євдокимова та Ольга Питюр зібрали фанові та креативні завдання для сучасних учнів до дня народження Тараса Шевченка.


Тест: Хто ви із жінок Тараса Шевченка?

Біографію класиків можна вивчати по-різному, і навіть не нудно. «Освіторія» пропонує пройти тест і з’ясувати, якою саме фатальною жінкою з життя письменника ви могли би стати.

Поділитися цією статтею
Автор: