Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Долучайтеся до нового проекту «бомбеЗНО», створеного спільно Міністерство освіти і науки України, Освіторією та GoGlobal, за сприяння Фінського проекту підтримки шкільної реформи в Україні.

«бомбеЗНО» – це проект інтенсивної підготовки до ЗНО в прикордонних містечках і селищах Закарпатської та Чернівецької областей. Ідея проекту — допомогти дітям з угоро- і румуномовних родин повірити в те, що ЗНО з української мови та літератури — не такий страшний звір, яким його малюють, і що до нього можна підготуватися весело, пізнавально, легко подолавши пороговий бал!

📌 для довідки, щороку в Берегівському районі Закарпатської області близько 65% випускників не долають пороговий бал ЗНО.

Саме тому ми шукаємо 22 вчителя української мови та літератури, які вважають себе відкритими і готовими стати друзями і менторами для 22-х учителів із прикордонних територій Закарпатської і Чернівецької областей, щоб разом під час весняних канікул провести кемпи для випускників з інтенсивної підготовки до ЗНО з української мови та літератури.

Проект відбуватиметься в 2 етапи:

✅ 4-6 березня, Київ, хаб Освіторії
Три дні навчання для вчителів – занурення в тематику, майстерки, обговорення з колегами, ознайомлення з програмою табору, зустрічі з представниками МОН та УЦОЯО. Мета – підготовка до 4-денного кемпу для дітей, який відбудеться під час весняних канікул.

Натхненні куратори та методисти проекту – автор он-лайн курсу «Лайфхаки з української мови та літератури», посібника «Українська мова: лайфхаки», керівник старшої ланки Новопечерської школи Ігор Хворостяний та вчителька української мови та літератури Новопечерської школи, відмінниця ЗНО Ольга Питюр.

✅ 25-28 березня, кемпи в Закарпатській та Чернівецькій областях (період весняних канікул)
Безпосередній інтенсив з 11-класниками – 4 дні драйву і ЗНО-шного рок-н-ролу!

Ну що, ви з нами? Тоді ще кілька «плюшок» для учасників! Кожній і кожному з вас:

  • сплачується гонорар за проведення кемпу у розмірі 6000 грн (4 дні роботи, з понеділка по четвер);
  • покриваються витрати на проїзд до та з місця проведення табору;
  • забезпечується проживання та харчування.

🗓 Дедлайн подачі заявки – 22 лютого.


Заявку подавати за посиланням


Оголошення результатів відбору – до 25 лютого.
Зверніть увагу, за потреби ми можемо сконтактувати з вами телефоном.

Деталі

Початок:
25 Березня, 2019
Кінець:
28 Березня, 2019

Місце проведення

Хаб Освіторії
вул. Івана Мазепи, 1
Київ, Ukraine
+ Карта Google