Бути різними — природно. У кожного з нас є особливості. Наша добірка — про те, як бачити людину, а не діагноз, як позбутися стереотипів, як створити всі умови, щоб кожна дитина розкрилася, і який чудовий вклад може принести така самореалізація.

Люди з інвалідністю: правила комунікації

Не нав’язувати допомогу, не робити припущень, не доторкатися без потреби… Ці люди — такі самі, як ми з вами, тож можна поставити себе подумки на їхнє місце та зрозуміти, як впливають на життя особливості здоров’я, які теми розмови можуть стати болючими.


Інклюзія в Чехії: 25 років комфортної для всіх освіти

Українські педагоги переймають досвід Чехії — країни, де система інклюзивної освіти визнана однією з найкращих в Європі. П’ять рівнів допомоги, помічники дитини та вчителя, місяць на виділення коштів для нових інклюзивних потреб школи…


Інклюзія не може бути однаковою для всіх: досвід Ізраїлю

Як навчати дитину, якщо вона не в змозі висидіти всі уроки з однокласниками?  Що вважати успішною інклюзією? Як правильно розробити індивідуальні плани роботи? Усім цим поділилися ізраїльські фахівці з українськими.


Як живуть та про що мріють люди із синдромом Дауна

Ексклюзивне інтерв’ю із Катею де Браганца, котра 20 років видає журнал, який створюють люди із синдромом Дауна. Їхні міркування про здоров’я, любов та родину не можуть залишити байдужими.

Поділитися цією статтею