У рамках флешмобу #КнигоНУШ ми поцікавилися в одного з найкращих вчителів України Тетяни Веркалець, яка представлятиме Україну на Skills and Education Forum у Дубаї у 2018 році, які книги вона радить для бібліотеки Нової української школи.

Николай Козлов
«Как относиться к себе и людям, или Практическая психология на каждый день»

Мені цю книгу в далекому 2003 році подарувала подружка. Вона ще підписала її: «Вчительці, яка має вчитися жити». Я не дуже любила читати психологію — для мене це нудно, але «Як ставитися до себе…» написана настільки просто, що читається на одному подиху.

Є такий вислів: «Не виховуйте дітей — виховуйте себе». Книга саме про це. Тут про сімейне виховання, батьків, про те, як їхній приклад впливає на дітей. І все це з конкретними порадами: як своєю поведінкою виховати успішну людину.

Татьяна Арефьева
«Как воспитать в себе лидера»

Я б назвала цю книгу посібником вправ з лідерства: як виховувати самого себе й оточуючих лідерами. Дуже цікава книжка, бо містить не просто теорію і дослідження, а справді практичні вправи для заохочення, формування у невпевнених у собі дітях лідерських якостей.

Джон Максвелл
«Золотые уроки лидерства»

Коли ми з учнями писали МАНівську роботу з інформаційної безпеки «Як встояти в сучасному інформаційному просторі», наштовхнулися на інтернет-варіант цієї книги.

У ній описані технології сучасного маніпулювання та як убезпечити себе від них. Це дуже важливо, адже інформаційною безпекою зараз ми фактично нехтуємо.

Ця книга буде цікавою як дітям, так і дорослим. Важливо хоча б розуміти, що відбувається з нами і на чому ґрунтуються наші рішення в різних ситуаціях.

Поділитися цією статтею
Автор: