Цього місяця підготували для вас неочікувані та захопливі можливості. Ви знали, що компанія Facebook роздає стипендії? Що відома французька анімаційна школа проводить безкоштовний курс анімації? Розповідаємо про найцікавіше.

Стипендії Chevening для навчання у Великій Британії

Стипендії Чівнінг надаються на рік навчання на магістерській програмі в британському виші. Подаватися можуть також ті, хто вже встиг стати професіоналом своєї справи в Україні і потребує подальшого кар’єрного розвитку.


Дедлайн: 6 листопада


Вакансія менеджер(-ки) з комунікацій у Центрі інноваційної освіти Про.Світ

Маєте вищу освіту? Вмієте працювати зі ЗМІ? Знаєте особливості роботи в соцмережах? Тоді ви можете сміливо подавати резюме на посаду менеджера з комунікацій, який здатний просувати освітні ідеї та проекти. Контактна електронна пошта: prosvit.center@gmail.com.


Дедлайн: 20 жовтня


Стипендія Professional Fellows Program

Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США запрошує молодь віком 25-35 років взяти участь у програмі професійних стажувань. Учасникам бажано мати досвід діяльності в урядових структурах, у бізнесі, у неурядових громадських організаціях чи в університетських програмах на кшталт інкубаторів чи акселераторів.


Дедлайн: 5 листопада


Стипендії на навчання від Facebook

Facebook надасть успішним аспірантам стипендію в $37 тис., при цьому відшкодує також витрати на переїзд. Переважно така стипендія стосується тих, хто задіяний у сфері високих технологій, цифрової економіки, розвитку мереж та безпеки.


Дедлайн: 12 жовтня


Партнерський Фонд Creative Spark

Партнерський фонд British Council пропонує грантове фінансування активностей, що мають на меті розвиток підприємницької освіти у країнах програми. Освітні проекти, що претендують на грант, повинні дбати про: розвиток навичок у студентів та креативних підприємців-початківців; підтримку започаткування нового бізнесу та інкубації; обмін знаннями.


Дедлайн: 8 жовтня


Безкоштовний онлайн-курс з 3D-анімації від французької школи GOBELINS

Для вчителів французької та й узагалі для всіх, хто знає французьку мову, цікавим буде безкоштовний онлайн-курс від відомої французької школи анімації GOBELINS.


Дедлайн: 12 листопада


Молодший менеджер благодійних проектів до ГС «Освіторія»

Ми шукаємо талановитих менеджерів, які бажають творити добро та вміють відповідально підходити до своєї справи. Чекаємо на ваші резюме!


Дедлайн: 13 жовтня


Стати вчителем року за версією МОН

Міністерство освіти і науки оголошує конкурс «Учитель року — 2019». До трьох номінацій («Географія», «Захист Вітчизни», «Французька мова»), які вже проходили в попередні роки, додались нові — «Вчитель інклюзивного класу» та «Основи здоров’я».


Дедлайн: 15 жовтня


Вакансія директора бібліотеки УКУ

Бути директором бібліотеки — дуже відповідальна посада. Вам потрібно знати, що таке fundraising, бачити стратегію розвитку та міжнародної діяльності бібліотеки і володіти сучасними бібліотечними сервісами.


library@ucu.edu.ua

Поділитися цією статтею