2019 рік обіцяє бути насиченим. Розповідаємо про те, як вдало його розпочати.

Програма стажування від «Освіторії» в Новопечерській школі

Для педагогів та психологів-початківців є можливість пройти стажування в Новопечерській школі в ролі асистента та/або вчителя початкових класів поруч із колегами-професіоналами.


Дедлайн: 20 січня


Вакансія наставника англійської мови в English Prime

English Prime дає можливість спробувати свої сили у викладанні англійської, навіть тим, хто не має досвіду роботи чи профільної освіти. 


Дедлайн: 14 січня


Програма грантів на 2018-2019 від Наукового Товариства ім. Шевченка в США

Наукове Товариство ім. Шевченка оголошує конкурс грантів у двох категоріях: для досліджень та на написання дисертацій. Максимальна сума грантів — $7,5 тис. та $1 тис. відповідно. Тематика поданих на грант проектів має стосуватися україністики.


Дедлайн: 1 лютого


Конкурс «Виклик: інновації для вирішення конфлікту»

Конкурс інноваційних рішень, що заохочує людей розвиватися та ділитися ідеями щодо посилення інклюзивної участі у вирішенні конфліктів. Нагородою є грант у $10 тис.


Дедлайн: 11 січня


Навчальна програма для ОТГ «Школа 3.0. Об’єднані громади»

Центр інноваційної освіти Про.Світ оголошує набір на спеціальну програму для об’єднаних територіальних громад у рамках проекту Школа 3.0.


Дедлайн: 15 січня


Гарвардський онлайн-курс з основ програмування

На платформі Prometheus відкрито реєстрацію на курс CS50 Гарвардського університету, що вважається одним з найкращих у світі. Саме навчання розпочнеться в лютому, однак зареєструватися на курс можна вже зараз.


Курс із навичок викладання іноземної онлайн

Cambridge Assessment English пропонує викладачам англійської безкоштовний курс із навичок викладання мови за допомогою онлайн-застосунків.


Старт: 28 січня


Набір учасників тренінгів у рамках програми «Real Media Literacy for a Fake News World»

Неправдиві (чи, як їх ще називають, «фейкові») новини заполонили інформаційний простір. Щоб навчитися їх відбирати самому та навчати медіаграмотності учнів, варто пройти цей тренінг від Посольства США в Україні.


Дедлайн: 11 січня

Поділитися цією статтею