Створюємо власний навчальний заклад, їдемо до Франції та слухаємо вебінари від Кембриджу. Зібрали головні можливості листопада для освітян.

Втекти від осені та повчитись викладанню STEM-знань

Education for Science and Math – STEM Framework

Дедлайн: 22 листопада

Деталі >>>

Подорожувати взимку до теплих країв можна з користю. Серед основних питань, які буде розглянуто під час вивчення курсу: пристосування викладацької практики STEM-дисциплін до суспільно-економічних реалій; розвиток креативності в науці; інтерактивне вивчення STEM тощо.

Отримати грант та зайнятись дослідженнями в США

fullbtight

Конкурс грантів на дослідження від Fulbright Ukraine

Дедлайн: 6 листопада

Деталі >>>

Є унікальний шанс отримати грант на проведення досліджень в університетах США тривалістю від 6 до 9 місяців. Якщо сфера освіти, зокрема управління в галузі освіти, входить до вашої спеціалізації, протягом одного академічного року ви зможете отримати досвід наукової діяльності від провідних американських експертів.

Виграти грант у 20 тис. грн на соціальні проекти в Донецькій області

Грантовий конкурс «Школа №3»

Дедлайн: 23 листопада

Деталі >>>

Tabor Production у співпраці з Театром Переселенця та Платформою сучасного мистецтва Playground.DOС оголошує конкурс на отримання гранту в розмірі 20 тис. грн під соціально-культурні проекти для міста Миколаївка Донецької області. Запропонований вами проект повинен охопити своїм ефектом та залучити навчальні заклади Миколаївки або місто в цілому.

Отримати 4 700 € на стажування у Франції

france

Стипендія в рамках Програми Atlas

Дедлайн: 15 грудня

Деталі >>>

Посольство Франції в Україні надає допомогу для здійснення тримісячного наукового стажування у Франції для молодих українських науковців, які захистили кандидатську дисертацію починаючи з 2012 року. Ця стипендія мобільності має допомогти в здійсненні досліджень у Франції: польові дослідження, робота в бібліотеці та архівах. Лауреатам надається фінансова допомога в розмірі 4 700 € на три місяці.

Безкоштовно апгрейднути англійську через онлайн-курс від British Council

english

Курс Teaching for Success: Learning and Learners для вчителів англійської

Деталі >>>

Цей безкоштовний онлайн-курс допоможе вчителям англіської підвищити кваліфікацію за методикою британських шкіл. Є можливість отримати сертифікат на підтвердження здобутих знань.

Прослухати вебінар від Кембриджського університету

cambridge

Вебінар Bringing the outside world into the language classroom through digital tools

Дата: 27 і 29 листопада

Деталі >>>

Провідні викладачі світового рівня розкажуть про практику використання сучасних технологій, включно із засобами віртуальної реальності, під час викладання.

Дізнатися, як відкрити та ефективно керувати школою

Семінар «Як відкрити та ефективно керувати дитячим закладом»

Дата: 25-26 листопада

Деталі >>>

Давно мріяли відкрити власний приватний навчальний заклад, але все вагалися і не знали, з чого почати? Тоді мерщій до Львова на семінар, де ви отримаєте покрокову інструкцію для здійснення власної мрії: від даних про те, яка документація необхідна, до порад, як керувати закладом дистанційно.

Поділитися цією статтею