Листопад — найкращий час, щоб почати готуватися до нових захопливих проектів, які проходитимуть у 2019 році. Пропонуємо вам добірку можливостей, що надихають і допомагають визначити свої наукові інтереси на наступний рік.

Програма малих грантів для підтримки проектів у сфері освіти і культури від Посольства США

Посольство США в Києві оголошує Програму малих грантів громадської дипломатії для підтримки проектів у сфері освіти й культури на 2018–2019 рр. Якщо ви прагнете впровадити в Україні діяльність, яка би містила американський компонент (консультацію американських експертів чи використання американських підходів тощо), ви можете податися на отримання гранта в розмірі до $24 тис.

Дедлайн: 23 листопада


Конкурс проектів німецько-українських зустрічей молоді

Конкурс проектів спрямований на спільну активістську діяльність української та німецької молоді заради кращого майбутнього. Найкращий проект отримає фінансування від німецької організації з суспільної відповідальності Німеччини Stiftung EVZ.

Дедлайн: 2 грудня


Конкурс «Глобальні інновації через науку та технології»

Маєте технологічний проект (можливо, пов’язаний з освітніми технологіями)? Тоді чому б не спробувати свої сили в цьому конкурсі, поїхати на конгрес до Бахрейну та отримати стартовий капітал для втілення свого задуму в життя.

Дедлайн: 23 листопада


Всеукраїнський конкурс для дівчат «Чому я обираю STEM-кар’єру?»

Викладаєте точні й природничі науки? Або ж ваша донька цікавиться ними? У будь-якому випадку для дівчат 13-19 років є можливість виграти менторську програму з досвідченими вченими. Для того щоб взяти участь у конкурсі, необхідно лише подати есе, презентацію чи короткий відеоролик, який би відповідав на питання «Чому я обираю STEM кар’єру?»

Дедлайн: 15 грудня


Стипендія на післядипломну дослідницьку роботу в New Europe College (Бухарест, Румунія)

Ви маєте шанс виграти стипендію в 750 євро/місяць, проживання і переліт до та із зазначеного коледжу, якщо ви є дослідником у сфері гуманітарних, суспільних наук, права чи економіки.

Дедлайн: 7 грудня


Вакансія викладача французької в Institut français d’Ukraine à Kiev

Для перекладачів та філологів відкрито вакансії викладачів мови різних рівнів (підлітки, дорослі, ділова французька) у Французькому інституті.

Дедлайн: 7 грудня


Тренінг із соціальних комунікацій для молоді Youth4Change Camp

ЮНІСЕФ Україна, PRacticum та Український католицький університет проводитимуть у Дніпрі тренінг із соціальних комунікацій для молоді. Якщо вам від 15 до 24 років і ви прагнете ініціювати зміни в суспільстві, тоді ця можливість повчитися в професіоналів навичок комунікаційної підтримки соціальних проектів — саме для вас. Захід проходитиме в Дніпрі.

Дедлайн: 18 листопада о 18:00; подати заявку тут.


Конкурс есе на тему «Наше життя на космічному кораблі: майбутнє людства» в рамках Annual CGTrader Scholarship

За есе на 500-1000 знаків про майбутнє людства ви можете отримати до $2000 на власні освітні потреби. Варто лишень проявити творчу фантазію.

Дедлайн: 14 грудня


Участь у Google Science Fair

Допоможіть юним 13-18-річним науковцям, розповівши їм про цей конкурс інновацій від Google. Серед 179 призів: стипендія на навчання на суму $50 тис.; стипендія у $15 тис. + візит до штаб-квартири компанії LEGO® і квитки в LEGOLAND; візит до штаб-квартири Google; можливість виграти Chromebook.

Дедлайн: 12 грудня

Поділитися цією статтею