Директор львівського закладу чи ментор для перспективної молоді? Мільйон євро на 5 років чи 35 тисяч гривень щомісяця? Зібрали головні можливості грудня для освітян.

Стати директором творчого коледжу

hands-1283149_960_720

«Львівський коледж декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша»

Дедлайн: 11 грудня

Маєте 10-річний досвід роботи у ВНЗ? Бажаєте стимулювати творчий потенціал студентів та формувати нове покоління митців України? Тоді встигніть подати заявку на посаду директора Львівського коледжу ім. Труша. Заради такої нагоди навіть не важко було би переїхати до Львова.

Деталі >>>

Повчіться лідерству та відвідайте Велику Британію

hammerton-college-1751689_960_720

Програма розвитку лідерського потенціалу університетів України

Дедлайн: 17 грудня

Деталі >>>

Зберіть свою команду від ВНЗ, не забувши додати туди ректора чи проректора, студентів, молодших співробітників тощо, та візьміть участь в інноваційному проекті з формування культури лідерства у вищій освіті. Програма поєднує серію навчальних модулів від провідних тренерів Фундації лідерства у вищій освіті (Велика Британія), можливість здійснення навчального візиту до британського партнерського вузу, а також практику лідерського потенціалу у формі роботи над інституційним проектом змін.

Допоможіть покращити освіту в сільській місцевості

white-board-593300_960_720

«Навчай для України» — 2018

Дедлайн: 24 грудня

Деталі >>>

ГО «Навчай для України» оголосила набір випускників та молодших спеціалістів на 2018 рік для участі в програмі з покращення якості освіти та забезпечення рівного доступу школярів до навчального процесу. Учасники програми офіційно працюватимуть учителями в сільських школах Київської, Львівської, Одеської, Харківської областей протягом двох років під керівництвом менторів і наставників.

Станьте державним експертом

mayor-917149_960_720

Посада держексперта освітнього директорату

Дедлайн: 11 грудня

Деталі >>>

МОН оголосило конкурс на зайняття 51 посади державних експертів для усіх 7 директоратів із зарплатою в понад 35 тис. грн. Тепер бути освітянином як ніколи престижно!

Спробувати себе в якості організатора освітніх проектів

team-building-1381084_960_720

Асистент Klitschko Foundation

Дедлайн: 6 грудня

Деталі >>>

Ця вакансія — чудовий шанс навчитися бути ментором для студентів, які тільки починають шукати свій кар’єрний шлях. Навчаючись разом зі своїми підопічними, ви зможете відкрити для себе ширше розуміння поняття альтернативної освіти. До завдань також входитиме написання грантів міжнародних організацій, пошук партнерів, таймінг тощо.

Отримайте грант у майже 1 млн євро

germany-1209765_960_720

Freigeist Fellowship

Дедлайн: 11 жовтня 2018

Деталі >>>

Компанія Volkswagen Foundation відкрила реєстрацію на конкурс грантів Freigeist на суму до 1 млн євро для проведення дослідження в дослідницькому центрі чи університеті в Німеччині. Проект може займати до 5 років. Основна ідея має включати принципи критичного мислення, інноваційності та творчої свободи.

Поділитися цією статтею