Вихідні створені для того, щоб відпочити з користю. Пропонуємо заходи, на яких ви з дитиною зможете дізнатися для себе щось нове.

Заняття «Зберемося разом!» для сімей з дітьми 6-9 років

Шанс дослідити нові виставки у PinchukArtCentre всією родиною. Сім’ї з дітьми віком 6-9 років запрошуються на заняття «Зберемося разом!», де вони зможуть покроково познайомитися зі світом сучасного мистецтва.


Дитяча істерика. Як приручити дракона

Що таке дитячі істерики, звідки вони беруться і з яких причин з’являються? Чому нам складно витримувати істерики наших дітей і як залишатися спокійним дорослим, коли вони трапляються? Як пов’язані дитячі істерики з умінням вибудовувати кордони та бути в контакті з собою?


Втрачений світ динозаврів

Учасники заходу з’ясують, хто ж такі динозаври й чому не всіх вимерлих рептилій варто так називати, поконтактують зі справжніми скам’янілостями та репліками (точними копіями експонатів), а на завершення зіграють у пізнавальний квест.


Ексклюзивна Програма — «Дракоша і Зникла Зоря»

Повнокупольний фільм «Дракоша і зникла зоря» в доступній і цікавій формі знайомить дітей із сузір’ями північної півкулі неба. Фільм 360° транслюється на один з найбільших куполів Європи.


Кольорові ігри / вистава для дітей 0-3 роки

Кольорові ігри – спільний проект театру танцю «Dansema» (Литва) та ЦСМ «ДАХ». Це зустріч-гра, в якій акторка-танцівниця пропонує дітям випробувати різноманітні рухи та взаємодіяти з предметами.


Літклуб Букмоль: Х’юґо. Який цирк!

На останнє червневе читання до Літклубу Букмоль знову завітає Х’юґо – головний герой дотепної й захопливої трилогії Мії Нільсон, що розповідає про пригоди крокодила-акробата, що вимушений був переїхати жити до маленької хатинки на узбіччі великого-великого північного лісу.

Поділитися цією статтею