Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Шанс дослідити нові виставки у PinchukArtCentre всією родиною. Запрошуємо сім’ї з дітьми віком 6-9 років на заняття «Зберемося разом!», де ми покроково познайомимося зі світом сучасного мистецтва. В результаті заняття діти навчаться описувати предмети мистецтва і висловлювати свої думки, а дорослі – відповідати на найпростіші і неймовірніші питання своїх дітей.

Цього разу учасники познайомляться з творчістю одного з найвідоміших митців сучасності Олафуром Еліассоном, який працює з природними матеріалами – вода, лід, камінь та природними феноменами – світло, райдуга, туман, а також подивляться і обговорять його роботи в новій експозиції центру та в фотоархівах.

Захід розпочнеться на 5-му поверсі арт-центру в «Освітній кімнаті». Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова за посиланням.

Заняття проведуть викладач PinchukArtCentre Катерина Окремова разом зі своєю донькою Машею Хіміч.

Катерина Окремова – культуролог, співзасновник простору домашньої освіти БеркоШко, автор міждисциплінарних освітніх проектів для дітей та підлітків (арт, історія мистецтва, театр, ігри на взаємодію, музейна педагогіка, подорожі), речник семінарів з інноваційних напрямків в освіті, ведуча воркшопів з ігрового навчання для дорослих, плейбек-актор. Машико (Маша Хіміч) – учениця 7 класу БеркоШко, захоплюється художньою гімнастикою, малюванням, створенням ляльок та м’яких іграшок власноруч.

Деталі

Дата:
30 Червня, 2018
Час:
16:00 - 17:30

Місце проведення

PinchukArtCentre
вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2 Киев
Київ, 01004 Ukraine
+ Карта Google
Телефон:
044 590 0858
Веб-сайт:
https://pinchukartcentre.org/en/