Вихідні створені для того, щоб відпочити з користю. Пропонуємо заходи, на яких ви з дитиною зможете дізнатися для себе щось нове.

Сам собі автор

«Сам собі автор» — це авторська програма Оксани Агеєвої з розвитку пізнавально-творчих компетенцій підлітків 12-14 років. На першому занятті обговорюватиметься питання автентичності як у мистецтві, так і в самій особистості.


Ірландська музика для немовлят і батьків. Сімейний концерт.

Ірландія — дивовижна країна лепреконів, ельфів та магічної музики. Якщо ви хочете більше дізнатися про етнічну музику ірландців, то разом з дітьми відвідайте досить незвичний концерт, і розважальна ранкова програма вам забезпечена.


Малювання та живопис для дітей 8-12 років

Малювання — доволі складне заняття. Вчителі творчої студії допоможуть навчити дітей академічних основ і базових технік, а також розвинути креативне мислення.


Як батькам знайти спільну мову з підлітком. Тренінг

Проблеми з підлітком? Тоді вам стануть у пригоді поради психолога щодо вибудовування навиків комунікації з дитиною в доволі складний період її життя — підлітковому віці.


Англійський розмовний клуб для дітей віком 10-16 років

Для практикування навичок англійської мови дитині необхідно вміти вільно висловлювати свою думку і не боятися робити помилки. Тому розмовний клуб — чудова нагода попрактикуватися.


Підготовка до школи — Безкоштовне пробне заняття

Вирішити для себе, чи хочете ви віддати свою дитину на заняття з підготовки до школи, можна під час пробного уроку. Сам курс розраховано на підготовку дітей від 4 років.

Поділитися цією статтею