Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

«Сам собі автор» — це авторська програма Оксани Агеєвої з розвитку пізнавально-творчих компетенцій підлітків 12-14 років.
Оксана — завідуюча відділом науково-просвітницької роботи НХМУ та мистецтвознавиця. За її словами, «головна мета програми — допомогти підліткам розвинути творчий потенціал, досягти творчої впевненості і сміливості, повірити у свої сили. Візуальне мистецтво, що має невичерпний освітній потенціал, стане підґрунтям для творчих пошуків та експериментів.
Кожне заняття включає завдання, які розвивають різні сторони креативності: вміння бачити і аналізувати, ставити запитання і шукати нові рішення, вміння презентувати свої ідеї, працювати у команді, діяти».

Перша зустріч буде на тему «Що таке автентичний твір і в чому полягає цінність автентичності як для творів мистецтва, так і для кожного з нас?». Усього таких зустрічей планується провести 9 (з 28 січня по 25 березня, щонеділі). На останній із них усі учасники програми складуть капсулу-послання для підлітків, які прийдуть до музею через 10 років.

Можна відвідати як одне заняття, так і сплатити абонемент на всі у розмірі 810 грн.

Деталі та запис за телефоном 044 279 64 62 або поштою education@namu.kiev.ua

Деталі

Дата:
28 Січня, 2018
Час:
11:00 - 12:00
Вартість:
грн90

Місце проведення

Національний художній музей
Грушевського, 6
Київ,
+ Карта Google
Телефон:
044 279 6462
Веб-сайт:
https://namu.kiev.ua