Фокус на якість: нові освітні можливості стажування для викладачів

Європейська ліга професійного розвитку запрошує на науково-педагогічне стажування

«Треба самому багато знати, щоб учити інших», — писав видатний майстер слова Володимир Короленко. А здобувати знання можна не тільки в Україні, а й за її межами. Так у вас набагато більше шансів підвищити кваліфікацію. Нові можливості та унікальні програми стажувань для освітян пропонує Європейська ліга професійного розвитку.

Що відрізняє справжніх професіоналів у сучасному світі? Темп розвитку. Адже у світі, де стрімко розвиваються освітні технології та постійно з’являються інноваційні методи викладання, варто триматися цього темпу. Щодня формується величезна база наукових здобутків та знань, за якими варто слідкувати, адже невпинний професійний розвиток — це вимога сучасної освіти.

Разом із тим, розвиватися стає легше. Адже розвивається і сам ринок освітніх послуг, і на цьому ринку стає дедалі більше можливостей для вдосконалення. Росте конкуренція між освітніми програмами, — і це тільки сприяє якості та ефективності навчання. І ще вперше перед нами відкритий увесь світ. Стажуючись за кордоном, українські освітяни покращують не лише свій рівень, а й якість української освіти в цілому. Адже таким чином можна отримати важливий досвід і втілити вже у своїй роботі найкращі світові практики.

Саме тому для максимального забезпечення потреб професійної свідомості та розвитку професійних компетенцій сучасного освітнього простору Європейська ліга професійного розвитку (ELPD) створила низку фахових стажувань. Долучившись до них, ви зможете:

  • Опанувати нові знання і технології, що діють у провідних європейських вишах і які ви з легкістю зможете запровадити у своїй роботі та розпочати зміни вже сьогодні.
  • Обмінятися досвідом з колегами, розширити зони впливу ваших наукових здобутків та сформувати важливі відносини для майбутньої співпраці.
  • Розвинути мережу ділових контактів. Під час лекцій та практичних занять можна знайомитися і спілкуватися із закордонними колегами, а спільне навчання — найкращий ґрунт для нових дружніх взаємин.
  • Подати документи на присвоєння вченого звання, оскільки закордонне науково-педагогічне стажування є вимогою для присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам.
  • Поєднати корисне з приємним і провести справжню профілактику професійного вигорання, адже навчання і туризм — це ідеальне поєднання. Ви зможете сповна насолодитися багатою культурою і відчути ритм сучасного міста.

Отже, запрошуємо до розвитку професійних компетенцій та професійної свідомості у стажуваннях для викладачів та наукових програмах для освітян. Ви також можете написати до ELPD, і фахівці організації з радістю підберуть найактуальніше стажування відповідно до ваших потреб та професійних здобутків.

Реєстрація на більшість проєктів вже розпочалася. Долучайтеся:

Загальне стажування для викладачів дисциплін вищих навчальних закладів України за темою «Нові та інноваційні методи навчання. Система вищої освіти в Європі», яка відбудеться на базі Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. Навчання відбудеться в Польщі в місті Краків з 9 по 27 вересня 2019 року

https://elpd.com.ua/stazhuvannya-uek/

Вузькопрофільне стажування для викладачів медичних навчальних закладів України за темою «Нові та інноваційні методи навчання в медицині», яка відбудеться на базі Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Навчання пройде в Польщі в місті Люблін з 4 по 29 жовтня 2019 року

https://elpd.com.ua/stazhuvannya-lublin/

Вузькопрофільне стажування для викладачів фармацевтичних навчальних закладів України за темою «Нові та інноваційні методи навчання в фармації», яка відбудеться на базі Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Навчання відбудеться в Польщі в місті Люблін з 21 жовтня по 19 листопада 2019 року

https://elpd.com.ua/stazhuvannya-farm/

Вузькопрофільне стажування для викладачів правових дисциплін вищих навчальних закладів України за темою «Специфіка вищої освіти та науки в галузі правових дисциплін», яка відбудеться на базі Uniwersytet w Białymstoku. Навчання триватиме в Польщі в місті Білосток з 4 листопада по 6 грудня 2019 року

https://elpd.com.ua/stazebialostok/

Більше про нові можливості можна дізнатися за посиланням

Поділитися цією статтею