Чи допоможе вихованню дитини заборона на телефони й планшети? Як організовувати свята в школі, щоб не повторити історію про харківський «торт розбрату»? Чи варто вчителям «френдитись» із учнями в соцмережах? 

Як навчити школярів користуватися гаджетами за правилами етикету 

Діти нового покоління, яке так і називають digital natives, неначе народилися з програмою для освоєння техніки. Фахівець з етикету Анна Чаплигіна дає слушні поради, як навчити школярів здорових відносин з гаджетами.  


Свята у школі: як не опинитися в центрі скандалу через гроші

Розповідаємо, як за правилами етикету святкувати дні народження та інші важливі дати у школі, щоб ніхто не почувався скривдженим, а конфлікт між дорослими не призводив до моральних травм у дітей.


Секрети дружби між учителем і учнями в соцмережах

Від яких публікацій у соцмережах вчителям слід утриматися, якщо сторінка відкрита, чи варто приймати заявки в друзі від учнів, як уникнути панібратства та як реагувати, коли дитина публікує щось таке, чого краще б не бачити.


Як вчителю поводитися за правилами етикету в соцмережах

Чи може вчитель публікувати світлини в купальнику з відпустки? Це нормально, коли учні та вчителі спілкуються в соцмережах? Педагог має право на різкі висловлювання чи ненормативну лексику в особистому блогу? Відповіді має спеціаліст з етикету Анна Чаплигіна.

Поділитися цією статтею