Останні теплі осінні дні проминають дуже швидко — встигніть насолодитися ними сповна. Відпочиньте разом із сім’єю та займіться приємним саморозвитком.


Дітям буде особливо цікаво тут:


Показ дитячого фільму «Ми-найкращі!»

Другий фільм сезону «Дитяче кіно по неділях в Домі МК». Цього разу — данський фільм для підлітків від 12 років «Ми — найкращі!» / Vi är bäst!


Дитячий Майстер-клас. Приготуй солодощі до Хеллоуіну

На цьому майстер-класі ваші діти зможуть навчитися готувати гарбузовий чізкейк у банці з шоколадною землею, спечемо солодкі пальчики відьми та зробимо різнокольорові кейкпопси.


Недільна читанка про гроші з феєю Аліною

Звідки беруться гроші? Чому вони закінчуються? Як можна заробити гроші? Про це дітки дізнаються під час цієї читанки.


Для всіх-всіх-всіх


Тижні Німеччини в Україні 2018

Посольство Німеччини в Україні організовує цікаві інформативно-розважальні тижні, під час яких ви дізнаєтеся більше про німецьку культуру, освіту, суспільні ініціативи тощо.


РАЙОН #1 Block Party Осінній

На Рейтарській у цю суботу буде цікавий family-friendly фестиваль. Їжа, розваги, можливість накупити ексклюзивних речей і багато іншого.


Для вчителів та батьків


Критичне мислення: навчитися не можна забути

Після цієї зустрічі з тренеркою Інною Большаковою ви навчитеся розрізняти критичне та «псевдокритичне» мислення, використовуватимете та застосовуватимете конкретні інструменти для аналізу й дослідження тощо.


Серія лекцій «Нейробіологія розвитку дитини” (2 дні)

Під час цього дводенного лекторіуму ви зможете поглянути на світ очима дитини, зрозуміти особливості її поведінки, дізнатися, як завадити булінгу тощо.


Емоційне вигорання батьків: інструкція з порятунку

Як батькам відновлювати свою енергію? Як психологічно відновлюватися та уникнути депресії? Про це — під час зустрічі із сімейним психологом Катериною Гольцберг.


ТРВЗ – теорія розв’язання винахідницьких задач

Цей тренінг орієнтований на педагогів, дитячих психологів, вихователів, фахівців, які працюють з дітьми. Ви навчитеся використовувати метод ТРВЗ на рівні теоретичної і практичної роботи з дітьми різного віку.

Поділитися цією статтею