Якщо ви ще не встигли спланувати свої вихідні, пропонуємо добірку цікавих і просвітницьких заходів для всієї родини.

Elephant Open Talk — відомі українці про науку

Gepostet von AG Communications am Mittwoch, 26. September 2018

Наука — не лише для науковців. Відомі українські зірки просто і доступно розповідатимуть про цікаві наукові факти. Вхід вільний, тому можна сміливо прихопити із собою на цей пізнавальний захід усю родину.


Європейський день мов

30 вересня у Києві в приміщенні/дворі Британської Ради та Goethe-Institut відбудеться святкування Європейського дня мов. На вас чекає «побачення з мовою» (SpeakDating), багатомовний Зумба-флешмоб, природничі експерименти, віртуальний світ і багато чого іншого!


ІV Освітній фестиваль «Арсенал Ідей»

Вчетверте Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» організовує креативний простір, у якому поєднуються творчість дітей і дорослих, наукові інновації та сміливі мистецькі проекти, сучасні освітні програми та експериментаторство.


Для батьків і вчителів


Зустріч з лікарем Комаровським

30 вересня 2018 року в Олімпійському дворику на НСК «Олімпійський» Доктор Комаровський проведе зустріч з батьками, які піклуються про здоров’я своєї дитини.


Тренінг для репетиторів-математиків. Підготовка до ЗНО-2019

Чим заняття з репетитором математики повинно принципово відрізнятись від шкільного уроку? Чому учень робить помилки в рішенні, навіть якщо він зрозумів матеріал? Під час цього повноцінного тренінгу ви дізнаєтеся про все, що варто знати репетитору з математичних дисциплін.


Нейробіологія розвитку дитини

Під час цієї лекції від експерта у сфері поведінки та розвитку нервової системи ви навчитеся розуміти свою дитину впродовж усього періоду її дорослішання.


Виховання без примусу й маніпуляції – Чи можливо бути партнерами

Лекція від педагога і психолога, засновника власної школи Індивідуальної Трансистемної Психології, консультанта з економічних та фінансових питань Ханса-Вольффа Графа.


Поділитися цією статтею