Бажаємо освітянам гарних вихідних! А для найактивніших, які бажають поєднати відпочинок з підвищенням професійної цінності, ми підготували перелік цікавих заходів.

Тренінг «Аутизм. Визначення потреб учня, планування праці та методи роботи в освітніх закладах»

Тренінг розповість про особливості роботи з дітьми з аутизмом, про те, як можна навчити їх соціалізації та покращити комунікацію з іншими.


Бренд освітньої установи: від задуму до популярності

Анімація, SMM, створення івентів — ці маркетингові інструменти також можна застосовувати для просування навчального закладу. За одноденний інтенсив ви дізнаєтеся, як створити гарну репутацію для освітньої установи.


Mini EdCamp. EdCoach School for happy teachers

EdCamp — неформальна конференція міжнародного вчительського руху. Це освітні заходи для шкільних педагогів, що проводяться в усьому світі в неформальній, демократичній формі. Тема цієї зустрічі «Різноманіття освіти — шлях до розкриття потенціалу в щасливому освітньому просторі».


Зареєструйтеся на Hard-talk: «Рушійна сила реформи української освіти — яка вона?»

Ініціатива GoGlobal спільно з Green Education Ukraine та громадською спілкою «Освіторія» запрошують агентів змін 28 березня обговорити освітню реформу в Україні разом із Ґаррі Джейкобсом, американським консультантом у сфері освіти та глобального управління.


І, звісно ж, проведіть час разом із сім’єю

Пропонуємо до вашої уваги створення мультфільмів, заняття з нетворкінгу та цікаві весняні табори для вдалого проведення часу дітьми на канікулах.

Поділитися цією статтею