Вихідні створені для того, щоб відпочити з користю. Пропонуємо заходи, на яких ви з дитиною зможете дізнатися для себе щось нове.

Нетворкінг для підлітків

Нетворкінг полягає у вмінні взаємодіяти з іншими та працювати в команді. У сучасному світі навички нетворкінгу здатні допомогти вирішити безліч проблем, пов’язаних, зокрема, з кар’єрним розвитком. На цьому заході ваш підліток дізнається секрети ефективної комунікації.


MOreover: toys & stories

Зустріч з батьками і дітьми від дитячого садочку «МО» присвячена тому, як закріпити правила та межі поведінки малюків, зберегти авторитет батьків та як застосувати методи неконфліктного спілкування. З дітьми під час заходу окремо займатиметься психолог та буде проведено творчий майстер-клас.


Моушн-дизайн, 2D-графіка — Безкоштовне заняття

Якщо ваша дитина марить ідеєю оживити власні малюнки, тоді курс «Моушн-дизайн, 2D-графіка» чекає на юного художника. У програмі: освоєння сучасної графічної програми MOHO та створення двовимірних моделей.


Писанкарство до Великодня

Перед Великоднем разом з усією сім’єю можна підготуватися до святкування, займаючись писанкарством. Така діяльність заспокоює, об’єднує та розвиває творчі здібності.


Запишіть дитину до весняного табору на канікули:


Весняний дитячий кулінарний табір

З 26 по 30 березня Kartata Potata організовує Весняний Дитячий Кулінарний Табір! У планах: готувати, веселитися, дізнаватися, дегустувати і просто насолоджуватися весняними канікулами в Києві.


Дитяча літературна школа

Весняна Дитяча літературна школа від LITOSVITA. П’ять днів розумних і корисних канікул разом із відомими письменниками. Учасники оволодіють основами літературної майстерності, секретами створення героїв, сюжетів та ілюстрацій і стануть авторами справжньої книжки.


Країна Мультляндія, Весняний Денний табір КМДШ

На вашу дитину чекатиме пластилінова та лялькова 3D-анімація, робототехніка, фотоквести, лідерські психологічні ігри, англійський клуб, танцювальні перерви та спортивні майстер-класи.

Поділитися цією статтею