Бажаємо освітянам гарних вихідних! А для найактивніших, які бажають поєднати відпочинок з підвищенням професійної цінності, ми підготували перелік цікавих заходів.

Фестиваль освіти у Львові: Вчителі Майбутнього

У програмі фесту надихаючі лекції з філософії освіти, практичні майстерки, презентації освітніх старт/апів, ініціатив і проектів, кава-брейки з лідерами думок, безлімітний нетворкінг і безліч сюрпризів.


Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими потребами

Цей тренінг — максимально практична та корисна інструкція до розуміння та налагодження оптимального контакту з дітьми, що мають особливі потреби.


ТРИЗ – теория решения изобретательских задач

Теорія розв’язання винахідницьких задач широко застосовується в інноваційній сфері. В освітньому процесі вона допомагає навчити дітей креативно мислити та бути різносторонніми особистостями.


Семінар «Музичний компонент розвиваючих занять»

Темі застосування музики в освіті приділяється, на жаль, не так багато уваги. Однак розвиваючі пісні та інтерактивні заняття можуть стати у нагоді вчителю під час пояснення складного матеріалу. 


І, звісно ж, проведіть час із сім’єю

Місто професій для дітей, мультик про монстрів англійською мовою, тренінг для батьків юних інноваторів та Minecraft у реальному житті. Пропонуємо заходи, на яких ви з дитиною зможете дізнатися для себе щось нове. 

Поділитися цією статтею