Вихідні створені для того, щоб відпочити з користю. Пропонуємо заходи, на яких ви з дитиною зможете дізнатися для себе щось нове

Сім’Я Фест

У межах проекту #Небийдитину в просторі Kacheli прагнуть зміцнити стосунки між батьками та дітьми, додати їм можливостей для спілкування та цікавого дозвілля без гаджетів та сварок, радісно, з користю та освітнім компонентом.


Міжнародний проект «Місто Професій». Київ

Мета проекту — щоб кожна дитина мала шанс реалізувати свій потенціал. У парковій зоні розгортається імпровізоване Місто Професій. При вході кожна дитина отримує паспорт, карту представлених професій та має можливість «влаштуватися на роботу».


Тренінг «Як бути батьками інноваторів?»

Як зрозуміти потреби та інтереси дітей ХХІ сторіччя? Як стати прикладом для дитини, враховуючи відмінності поколінь? Як навчитися бачити таланти і схильності дитини і допомогти їх розвивати? Відповіді ви знайдете на цьому тренінгу.


Kid’s education для найменших. Обираємо дитячий садок!

Захід для батьків, які хочуть перевірити, чи готова дитина до вступу в дитсадок та як обрати якісний заклад дошкільної освіти.


Movie Club: Monsters, Inc in English + Wordlist

Разом із дітьми вивчайте англійську креативно! На вас чекає перегляд мультфільму «Корпорація монстрів» в оригіналі та обговорення своїх вражень винятково англійською мовою.


Дитячий квест Майнкрафт на Оболонській Набережній

Ваша дитина грає в Майнкрафт? Їй від 7 до 12 років? Тоді вона охоче відвідає квест в стилі гри у реальному житті.

Поділитися цією статтею