Бажаємо освітянам гарних вихідних! А для тих, хто хоче поєднати відпочинок з підвищенням професійної цінності, ми підготували перелік цікавих заходів.

Мистецтво ставити запитання: семінар Оскара Бреніф’є

Семінар Оскара Бреніф’є провокує ставити запитання з природною мотивацією отримати на них чітку відповідь, стати уважним до «невідповідей», навчитися робити судження про мислення людини, базуючись на її відповідях та запитаннях. Ці якості є надзвичайно цінними для освітян, що безпосередньо працюють з дітьми.


Questioning: інтерпретація та проблематизація

На додаток до попереднього семінару Бреніф’є також навчить гостей заходу краще розуміти співрозмовника, бачити його сильні і слабкі сторони та вибудовувати ефективний діалог. Оскар — експерт ЮНЕСКО та революціонер у галузі освіти.


Українсько-фінський семінар Learning for Life

Цей дводенний освітній семінар присвячений практичному вивченню і впровадженню фінської моделі педагогіки в дитячі дошкільні заклади України. Ви дізнаєтеся більше про фінський мінімалізм, розвиток крос–предметних навичок, метод сase-study тощо.


Майстер-клас «Як нам вдалося об’єднати дитячу книгу — переможця «Книги року Бі-Бі-Сі» — та курс з основ інформатики»

Інтригуюча подія на Книжковому Арсеналі 2018. Завітайте разом із колегами, друзями чи сім’єю, і зберіть нові ідеї для свого професійного розвитку.


І, звісно ж, проведіть час із близькими

Ці вихідні насичені фестивалями: книжковими, архітектурними, ігровими і поживними. Зібрали для вас кілька хороших ідей для проведення відпочинку.

Поділитися цією статтею