Бажаємо освітянам гарних вихідних! А для найактивніших, які бажають поєднати відпочинок з підвищенням професійної цінності, ми підготували перелік цікавих заходів.

Моніторинг та оцінювання навчальних досягнень за допомогою ІКТ

Моніторинг успішності навчання може проводитися не лише за допомогою журналів та контрольних. Існує безліч можливостей для тестування ефективності освітнього процесу в електронній формі.


Apple в освіті

У березні компанія Apple провела свою традиційну вже презентацію нових перспектив розвитку, присвятивши її цьогоріч тематиці використання своєї продукції в освіті. Liko-School запрошує обговорити, як застосовувати технології Apple в школах України.


Освітній експеримент: плани на літо

На зустрічі обговорюватимуться нові тренди в галузі оцінювання учнів, встановлення контакту з дітьми молодшого шкільного віку та літні освітні табори для батьків, вчителів і дітей.


ІТ для виконання індивідуальних, групових освітніх проектів

Блоги, онлайн-дошки, система фандрайзингу… Все це можна досить ефективно використовувати в освітніх проектах, однак потрібно систематизувати знання в ІТ, щоб у всьому ретельно розібратися. З цим і допоможе тренінг від Академії інноваційного розвитку освіти.


Працюємо з примітивними рефлексами завдяки brain body connection methods

Проблеми з рефлекторною системою можуть призводити до таких проблем розвитку у майбутньому, як порушена здатність читати, відсутність уваги, графомоторних навиків (письмо) тощо. Під час цього тренінгу буде розглянуто, які вправи з нейрокорекції та сенсорної інтеграції допомагають покращити загальний стан дитини.


І, звісно, проведіть час із сім’єю

Готуємося до літа, катаємося на гойдалках та організовуємо освітній простір.

Поділитися цією статтею